آرد سویا

آرد سویا آنزیم دار | معرفی کیسه 25kg با چربی فعال

آرد سویا آنزیم دار | معرفی کیسه 25kg با چربی فعال

آرد سویا (Soy Flour) از نمونه محصولات مشتق شده از دانه سویا می باشد. این محصول دارای گرید ها و نمونه های مختلفی در بازار است. هر کدام از آنها دارای مصرفی است. بدیهی است برای خرید آرد سویا و استفاده حداکثری از مزایای آن باید از یک فرد متخصص و خبره در این زمینه مشورت گرفت.

آرد سویا آنزیم دار | معرفی کیسه 25kg با چربی فعال

آرد سویا آنزیم دار | معرفی کیسه 25kg با چربی فعال

کاربرد و مصرف آرد سویا

داشتن پروتئین بالای سویا و درصد روغن مناسب دانه سویا باعث شده تا محصولات بدست آمده از سویا دارای موارد مصرف زیادی باشد.

آرد سویا نیز یکی از فرآورده های سویا است که هم مصرف دامی دارد و هم در صنایع غذایی برای تولید محصولات متنوعی مورد استفاده کارخانجات متعددی قرار میگیرد.

کاربرد و مصرف آرد سویا

کاربرد و مصرف آرد سویا

از آرد سویای چربی دار که مستقیما از آسیاب دانه کامل سویا بدست می آید در تولید پایدار کننده ها و امولسی فایرهای صنایع غذایی استفاده میشود. همچنین میتوان درصد مشخصی از آرد سویا را برای پخت انواع نانهای رژیمی برای بالا بردن خواص فیزیکی و ارزش غذایی به خمیر محصول اضافه کرد.
همچنین از آرد سویا آنزیم غیر فعال نیز در پخت انواع کیک و کلوچه و تولید غذای ماهی نیز میتوان استفاده کرد.

مشخصات کیفی و قیمتی انواع سویا آرد شده

مشخصات کیفی و قیمتی انواع سویا آرد شده

مشخصات کیفی و قیمتی انواع سویا آرد شده

گیاه سویا حاوی پروتئین،فیبر و ایزوفلاون های زیادی است که همگی با هم دارای خاصیت کاهش کلسترول و ضد سرطانی بالایی می باشند. با توجه به بالا رفتن اطلاعات مشتریان از ویژگی های سویا و فرآورده های سویا باعث شده استفاده از آن درغذا ها در طول چند سال گذشته افزایش پیدا کند.
همچنین به دلیل اینکه نیاز مصرف کننده و مشتری به غذا های سالم، گیاهی و با کالری پایین افزایش می یابد، استفاده از سویا و مشتقات آن به عنوان یک محصول کلیدی بیشتر می شود.
در بیشتر فرآورده های برپایه گندم، افزودن چند درصدی آرد سویا هزینه تولید محصول نهایی را افزایش می دهد، اما اگر کاربرد عملکردی پروتئین سویا، روغن سویا و آنزیمهای موجود دانه سویا در بکار بردن در فرآیند تولید فرآورده های مختلف مورد توجه باشد، افزودن آرد سویا با بهبود ارزش تغذیه ای که ایجاد می کند، اقتصادی نیزمیباشد.

دانستنی های لازم در مورد آرد سویا و خرید آن

دانستنی های لازم در مورد آرد سویا و خرید آن

دانستنی های لازم در مورد آرد سویا و خرید آن

آرد سویا یکی از محصولات به دست آمده از دانه سویا می باشد. و استفاده های فراوانی از آن در زمینه های مختلف می شود.

آرد سویا بطور کلی به دو گروه تقسیم می شوند:

 1. آرد سویا چربی دار
 2. آرد سویا بدون چربی

آرد سویا چربی دار سویا از آسیاب دانه سویا بدست می آید. اما آرد بدون چربی از همان پروتئین بافت دار سویا به دست می آید که به صورت آرد می باشد.

در دانه سویا آنزیم های مختلفی وجود دارد که هریک از آن ها در محصول نهایی باعث نتایج مختلفی خواهند شد. این آنزیم ها در مرحله تولید آرد می توانند به صورت فعال و یا غیر فعال باشند.

آن چه که باعث غیر فعال شدن آنزیم ها می شود حرارت است.

پس می توان در اینجا با توجه به چربی و آنزیم های موجود در محصول آرد سویا را به دو صورت زیر تقسیم بندی کرد.

انواع پودر و آرد سویا

انواع پودر و آرد سویا

انواع پودر و آرد سویا

هر کدام از نمونه های آرد سویا با توجه به داشتن چربی و آنزیم فعال مراحل تولید متفاوتی دارند.
همانطور که از نام محصول پیداست آرد سویای بدون چربی مشتق محصولی است که چربی آن را گرفته باشند. آرد فاقد چربی سویا یا آرد کنجاله سویا است یا به اصطلاح خاکه سویا خوراکی است. آرد کنجاله سویا را آرد سویا آنزیم فعال نیز مینامند به دلیل اینکه هنوز فرآیندی را طی نکرده و آنزیمهای لوبیای سویا نیز در آن فعال هستند.

معمولا خاکه پروتئین سویا خوراکی به دلیل اینکه طی فرآیند تولید سویا حرارت دیده است آنزیمهای دانه سویا در محصول نهایی غیر فعال میباشد.

برند های معروف آرد سویا

برند های معروف آرد سویا

برند های معروف آرد سویا

در کشورمان چندین کارخانه تولیدی اقدام به تولید آرد سویا در نمونه های مختلف کرده اند. معروفترین آنها آرد سویا سبحان است که در کیسه های مختلف با اوزان گوناگون برای مصارف مختلفی عرضه میشود.

همچنین یکی از نمونه های آرد سویا که توسط این مجموعه به سراسر کشور عرضه میشود آرد سویا گلها، آرد سویا برشن، آرد سویا سوژا، آرد سویا گلاز و آرد سویا سویپاک میباشد.
هر کرام از این نمونه های آرد سویا دارای خواص و ویژگی های منحصر بفردی هستند و باعث شده تا بتوانیم انواع آرد سویا را با قیمتهای مختلف و درجه کیفیتی متنوع عرضه نماییم.

خرید پودر سویا پروتئینه

خرید پودر سویا پروتئینه

خرید پودر سویا پروتئینه

نمونه های مختلف پودر سویا شامل محصولات زیر میشود:

همانطور که مشاهده میکنید نمونه های آرد سویا و موارد مصرف آن زیاد است. بهترین روش استفاده پودر سویا را میتوانید از ما بپرسید تا بتوانید خریدی راحت و مطمئن داشته باشید.

تولید آرد سویا در ایران

تولید آرد سویا در ایران

تولید آرد سویا در ایران

آرد سویا یکی از ساده ترین محصولات پروتئین سویا خوراکی است. برای تولید آرد سویا چربی دار کافیست دانه سویا آسیاب شود. این کار میتواند با فرآیند پوست گیری نیز همراه باشد.
با توجه به اینکه مصرف آرد کامل سویا در ایران همه گیر نشده، مراکز تولیدی محدودی هستند که اقدام به تولید و عرضه آرد سویا چربی دار میکنند. اغلب این تولیدی ها برای اینکه محصولشان راحت تر به فروش برسد آن را با آرد گندم آسیاب و ترکیب میکنند.
تولید آرد سوبا باکیفیت بالا نیاز به مواد اولیه مرغوب و تولید با دستگاه و آسیاب های قوی و با کیفیت دارد. همچنین نمونه های مختلفی از نظر کیفیتی و قیمتی از این محصول در بازار وجود دارد که هر کدام از آنها را میتوان برای مصرفی مشخص در نظر گرفت.

انواع آرد سویا از نظر سایز و اندازه

انواع آرد سویا از نظر سایز و اندازه

انواع آرد سویا از نظر سایز و اندازه

نامگذاری آرد سویا باعث شده تا بسیاری از مشتریان برای خرید و تهیه آن کمی گمراه شوند و ندانند که منظور از آرد سویا چه محصولی است. به همین دلیل میتوانیم از کلماتی مانند پودر سویا، خاکه سویا خوراکی و … استفاده نماییم.
آرد دانه سویا در اصل همان ترکیب آرد را دارد اما دانه درشت تر است. این محصول معمولاً با توجه به اندازه ذرات به سه گروه طبقه بندی می شوند:

 • مش 10 تا 20 درشت
 • مش متوسط 20 تا 40
 • مش 40 تا 80 ریز

برای مصرف آرد سویا در مصارفی مانند پخت نان سویا، کیک، کلوچه و بیسکوئیت بهتر است آرد سویا چندین بار آسیاب شود تا از نظر اندازه به آرد سفید گندم نزدیکتر شود. این کار علاوه بر بهبود سایز باعث میشود تا مصرف کننده متوجه استفاده از آرد سویا در محصول نهایی نشود.

سفارش آرد سویا بدون چربی به صورت عمده

سفارش آرد سویا بدون چربی به صورت عمده

سفارش آرد سویا بدون چربی به صورت عمده

سفارش آرد سویا بدون چربی امروزه به صورت اینترنتی بسیار گسترش یافته و علت آن هم مشغله های کاری و رشد کسب و کار های اینترنتی می باشد از آن جایی که این محصول در صنایع مختلف کاربرد های متعددی دارد، توانسته متقاضیان زیادی را جلب کند بنابراین با افزایش سفارشات، تولید کنندگان سعی می کنند که سطح کیفی محصولات خود را بالا ببرند، سفارش اینترنتی این محصولات بسیار مقرون به صرفه می باشد علاوه بر آن اطمینان کامل از سلامت محصول حاصل می شود.

موارد مصرف آرد سویا بدون چربی

موارد مصرف آرد سویا بدون چربی

موارد مصرف آرد سویا بدون چربی

آرد سویا بدون چربی طی فرآیند آسیاب کردن لوبیای سویا، کنجاله سویا حاصل می آید که در صنایع مختلف غذایی کاربرد بسیاری دارد اینک به برخی از موارد مصرف آن دقت کنید؛

بیشترین کاربرد آن در صنعت نانوایی می باشد زیرا؛ میزان پروتئین آن نسبت به سایر غلات بیشتر است و سبب می شود آب خمیر زودتر جذب شود هم چنین مدت زمان پخت را کوتاه تر می کند که در نتیجه بافت نان بهتر و پوسته و مغز آن بهبود می یابد و از آن جایی که طعم غلاتی دارد، در طعم نان اثر منفی نمی گذارد.

قیمت آرد سویا

قیمت آرد سویا

از دیگر موارد مصرف آن می توان در صنعت شیرینی پزی مانند؛ کلوچه، شیرینی، کیک، ماکارونی نام برد که سبب می شود خمیر روغن کمتری جذب کند و بافت، لطافت و نرمی قابل قبولی داشته باشد در نتیجه شیرینی حاصل شده را به مدت طولانی می توان نگهداری کرد همان طور که می دانید دونات که نوعی شیرینی است هنگام سرخ کردن به روغن زیادی نیاز دارد، بنابراین استفاده از آرد سویا، یک راه حل اقتصادی مناسب محسوب می شود.

به این صورت که با اضافه کردن آرد سویا کم چرب می توان علاوه بر صرفه جویی در مصرف روغن، کیفیت و شکل و بافت دونات را بهبود بخشید علاوه بر آن مصرف آرد سویا بدون چربی می تواند نیاز به تخم مرغ و شیر را کاهش دهد.

عرضه کننده آرد سویا بدون چربی

عرضه کننده آرد سویا بدون چربی

عرضه کننده آرد سویا بدون چربی

عرضه کننده آرد سویا، انواع محصولات خود را در بسته بندی هایی با حجم های مختلف و با قیمت مناسبی در دسترس مشتریان قرار می دهد تا هر کس مطابق با نیاز و بودجه خود بتواند آن را خریداری کند و از آن جایی که محصولات با کیفیت و مرغوب را عرضه می کند توانسته مشتریان زیادی را جلب و فروش خود را بالا ببرد.

تولید کننده آرد سویا آنزیم فعال

تولید کننده آرد سویا آنزیم فعال

تولید کننده آرد سویا آنزیم فعال

امروزه این عرضه کنندگان، جهت عرضه آرد سویا به روش نوین و پیشرفته و هم چنین دستیابی بیشتر افراد، شبکه های اینترنتی معتبری را راه اندازی کرده اند تا همه افراد از اقصی نقاط کشور بتوانند آن را تهیه کنند، عرضه کننده آرد سویا بدون چربی، با اقدامات شایسته ای از جمله افزایش سطح کیفی محصولات خود توانسته شهرت و جایگاه خاصی در بازار پیدا کند.
تولید کننده آرد سویا آنزیم فعال با تولید محصولی با کیفیت توانسته سود بالایی به دست آورد. آرد سویا آنزیم فعال یکی از محصولات متنوع سویا است. که از آسیاب دانه سپیا تولید می شود. و با توجه به پروتئین بالا و جذب آب زیاد یکی از بهترین گزینه ها برای تولید سوسیس و کالباس می باشد، برای خرید آرد سویای آنزیم فعال و اطلاعات بیشتر در خصوص موارد استفاده آرد سویا با ما تماس بگیرید.

آرد سویا آنزیم فعال

آرد سویا آنزیم فعال

آرد سویا آنزیم فعال از لوبیا خام سویا تهیه می شود و از مهمترین مشخصات آرد سویا می توان به رنگ زرد و عطر و طعم مخصوص آن نام برد. و کاربرد وسیعی در صنابع مختلف از جمله پخت نان و مخلوط های آردی دارد. و اثر سفید کنندگی بر رنگدانه های آرد گندم در حین پخت نان را به دلیل داشتن آنزیم لیپوتکسپژناز افزایش جذب آب در خمیر نان را دارد که دلیل آن پروتئین بالا، بهبود نرمی به دلیل جذب آب در خمیر نان می باشد. آرد ذرت غنی از ویتامین B1، B5, A و فسفر، منیزیم و فیبر است و به دلیل داشتن کارتنوئید، پل فنول و استرول برای درمان مشکلات یبوست و گوارش مفید است و از سرطان روده بزرگ جلوگیری می کند. برخی دیگر از خواص آن عبارتند از:

 • تنظیم کلسترول و کاهش گرفتگی عروق است و به کاهش فشار خون کمک بالایی می کند.
 • غنی از تیامین است و به حفظ سلامت اعصاب کمک می کند.
 • تنظیم کننده دیابت است
 • غنی از آنتی اکسیدان است و برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است و از سرطان تا حد بالایی جلوگیری می کند.
 • مملو از ویتامین E بوده و برای زیبایی پوست مفید است و خارش پوست و آکنه جلوگیری می کند
 • حاوی مقادیر زیادی پروبیوتیک است و به زیبایی پوست و مو کمک می کند. و برای تقویت سیستم گوارش بسیار مفید است.
 • غنی از کلسیم و پتاسیم است و به تقویت استخوان ها کمک می کند و از پوکی استخوان و آرتروز جلوگیری می کند.

قیمت آرد سویا آنزیم فعال

قیمت آرد سویا آنزیم فعال

قیمت آرد سویا آنزیم فعال

قیمت آرد سویا ثابت نبوده و به دلایل مختلف از جمله کیفیت، نوسانات بازار، میزان عرضه و تقاضا و… متغیر است. بهترین نمونه آرد سویا با قیمت مناسب هم به صورت پر چرب و بدون چرب در این مجموعه عرضه می شود.
قیمت آرد سویا پرچرب آنزیم فعال در حال حاضر برای هر کیلوگرم از 105000 تومان به بالا می باشد.
مشاورین فروش ما شما را در زمینه خرید آرد سویا با توجه تولیدی شما راهنمایی می کنند.

قابل ذکر است تولید کننده آرد سویا آنزیم فعال در فرآیند تولید آرد سویا چربی دار از دانه سویا داخلی استفاده می شود. با توجه به پوست گیری دانه سویا توسط دستگاههای مخصوص آرد سویا با کیفیت بالا تر و پروتئین بیشتری حاصل می شود. در نظر داشته باشید به دلیل داشتن چربی در محصول تاریخ مصرف آرد سویا چربی دار به نسبت آرد سویای بدون چربی محدود تر است. در تولید آرد سویا بدون چربی از کنجاله سویا استفاده میشود.

تولید کننده آرد پروتئین سویا سبحان

آرد سویا سبحان از جمله محصولاتی است که توسط شرکت بهپاک واقع در استان مازندران و شهر بهشهر تولید میگردد. آرد سویا ( soy flour ) با نام تجاری سبحان نیز دارای چندین نمونه وگرید است که با توجه به مورد استفاده مشتری معرفی و عرضه میشود.

تولید کننده آرد پروتئین سویا سبحان

تولید کننده آرد پروتئین سویا سبحان

شرکت صنعتی تولیدی بهپاک با خرید و تهیه لوبیای سویا با کیفیت و درجه خوب  و با به کار گیری تکنولوژی های تخصصی و پیشرفته از جمله فلش دیسالونتایزر در شرایطی صد در صد  بهداشتی، اقدام به تولید ماده اولیه بسیار مرغوب و با کیفیتی به نام وایت فلیک سویا  یا همان بلغور سویا کرده است.
لازم به ذکر است این ماده اولیه با استفاده از تجهیزات مدرن و بروز شامل دستگاههای اکسترودر وینگر آمریکا و تکنولوژی بولر کشور سوئیس، محصولات متنوعی از جمله پروتئین  گیاهی سویا بافت دار در سایزها، اشکال و وزنهای مختلف، آرد سویا برشته شده و آرد سویا برشته نشده  را تولید مینماید.
در ضمن با توجه به دارا بودن کیفیت بسیار بالا و نیز ثبات کیفیت در طول ۴۰ سال با اقبال و توجه عموم مشتریان مواجه شده و چیزی بیش از ۵۰ درصد سهم بازار پروتئین خوراکی سویای کشور را در اختیار دارد.

خرید آرد سویا

خرید آرد سویا

همچنین در نظر داشته باشید که روغن سویا خام با کیفیتی بینظیر و لسیتین سویا و محصولات جانبی متنوع دیگر از جمله تولیدات دیگر شرکت صنعتی بهپاک است.
با در نظر داشتن کیفیت بالای محصولات تولیدی کارخانه و داشتن ویژگیهای مورد نیاز و مورد قبول مصرف کنندگان و مشتریان در بازار صنعتی و خانوار، ثمره به کار گرفتن مواد و تجهیزات در جه یک و با کیفیت و در کنار آن استفاده از نیروهای انسانی مجرب و دارای سابقه بالا است.
در ضمن قابل توجه است که شرکت بهپاک برای دستیابی به این اهداف، اقدام به اجرای سیستم های استاندارد و مدیریت مانند ISO9001 و  ISO22000 کرده و با بالا بردن و بهبود همیشگی کیفیت محصولات تولیدی جهت حفظ مشتریان و مصرف کنندگان ارزشمند این شرکت گام برداشته است.

مصارف عمده آرد سویا سبحان

مصارف عمده آرد سویا سبحان

مصارف عمده آرد سویا سبحان

آرد سویا سبحان و دیگر نمونه های آرد سویا را میتوان برای مصارف مختلفی استفاده کرد. معمولا از آرد سویا سبحان در تولید محصولاتی که در آنها از خمیر آرد گندم استفاده میشود بهره میبرند.

همچنین یکی از مصارف عمده پودر سویا در بدنسازی و ساخت مکملهای پروتئینی است که پیشنهاد میشود بدین منظور از پودر پروتئین ایزوله سویا استفاده شود.
برای مصارف خوراک دام و همچنین خوراک ماهی و تولید کیک زنبور عسل نیز میتوان از آرد سویا خوراکی که همان خاکه سویا ماکارونی است استفاده کرد.
لازم به ذکر است برای استفاده آرد سویا در تولید طعم دهنده ها، پایدار کننده ها و بهبود دهنده های صنایع غذایی بهترین نمونه آرد سویا نمونه آرد سویا کامل یا آرد سویا آنزیم فعال میباشد.

خرید عمده آرد سویا سبحان

خرید عمده آرد سویا سبحان

خرید عمده آرد سویا سبحان

قیمت خرید آرد سویا با توجه به قیمت خرید مواد اولیه مانند دانه سویا، کنجاله سویا و بلغور سویا در طول زمان ممکن است دارای نوساناتی باشد. برای دستیابی سریع به قیمت آرد سویا سبحان و دیگر محصولات سویا خرید اینترنتی آرد سویا از طریق این مرکز فروش پیشنهاد ما به شما عزیزان است.
بدین منظور برای خرید پودر سویا و پودر پروتئین گیاهی سویا کافیست با مشاورین فروش ما تماس گرفته و از آنها بخواهید بهترین نمونه آرد سویای موجود را با توجه به محصول تولیدی شما و موارد مصرفتان به شما پیشنهاد دهند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *