مشاوره و سفارش

لوبیا سویا

لوبیا سویا عمدتا بصورت محصول وارداتی از بنادر مختلف وارد ایران میشود. در بعضی از مناطق کشور نیز انواع دانه سویا در حجم های مختلف کشت و یرداشت می شود. لازم به ذکر است نمونه های سویا داخلی و خارجی را میتوانید از طریق این مجموعه در حجم های مختلف تهیه نمایید.

روغن سویا

روغن سویا روغن سویا نیز از دیگر محصولات و مشتقات جانبی دانه روغنی سویا است. این محصول پس از روغن کشی از دانه سویا حاصل میشود. انواع روغن سویا در مراکز و کارخانجات روغنکشی متعددی در کشورمان تولید میگردد. نمونه های مختلفی از روغن سویا وجود دارد که باعث شده در صنایع غذایی، دامی و صنعتی کاربرد های فراوانی داشته باشد. در مرحله اول روغن سویا بصورت تصفیه نشده میباشد. پس از آن توسط کارخانه بصورت تصفیه شده در حلب و فله عرضه میگردد.

کنجاله سویا

کنجاله سویا کنجاله سویا یا همان تفاله سویا پس از روغنکش دانه سویا بدست می آید. عمده کنجاله سویای مصرفی در ایران بصورت وارداتی میباشد که از کشور های مختلف وارد بازار کشورمان میشود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
لوبیا سویا -سفارشیموجودتماس بگیرید
کنجاله سویا-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن سویا-سفارشیموجودتماس بگیرید
کشمش سبز-سفارشیموجودتماس بگیرید
سویا آجیلی-سفارشیموجودتماس بگیرید
آرد سویا-سفارشیموجودتماس بگیرید
پروتئین سویا بافت دارسفارشیموجودتماس بگیرید
سویا سس کنستانتره و ایزولهسفارشیموجودتماس بگیرید
سویا پروتئینسفارشیموجودتماس بگیرید
سویا بافت دارسفارشیموجودتماس بگیرید
پروتئین سویا یا همان سویا بافت دار (Textured soy protein)سفارشیموجودتماس بگیرید
مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازار سویا ایران با نام شناخته شده سویا بهسوی با ایجاد ساختار های مختلف بر پایه مدیریت زنجیره تامین (SCM) به عنوان تولید کننده و عرضه کننده سویا و مشتقات آن از سال ۱۳۹۴ با مدیریت آقای فواد حفیظی مشغول به فعالیت میباشد. این مجموعه با شعار ” فکری نو ایده ای نوآورانه ” و با عنایت خداوند متعال توانسته جایگاه خوبی در بازار داخلی و بین المللی بدست آورد.

مدیر مجموعه سویا بهسوی

فواد حفیظی

Call Now Buttonتماس بگیرید