پخش پروتئین سویا خوراکی بسته بندی

,

پخش پروتئین سویا خوراکی بسته بندی شده توسط برند های متنوع دیده می ‌شود و این امر نشان‌ دهنده این است که تولید این محصول در ایران در حجم های بسیار زیاد صورت می پذیرد. پخش پروتئین سویا خوراکی در بازارهای داخلی با قیمت های مقرون به صرفه انجام می شود زیرا این محصول جزو مواد غذایی پرطرفدار است که بیشتر افراد از آن به عنوان گوشت قرمز استفاده می ‌کنند.

پخش پروتئین سویا خوراکی بسته بندی

انواع پروتئین سویا خوراکی براساس نوع بسته بندی

انواع پروتئین سویا خوراکی براساس نوع بسته بندی سویا در گروه محصولات گیاهی قرار می‌ گیرد که کشت آن در مناطق مختلفی از ایران دیده می ‌شود. این دانه روغنی دارای خواص و فواید بسیار زیادی است.

استفاده از سویا در غذای انسان به دلیل ماده پروتئینی بالا و درصد روغن مطلوب این محصول است. سویا دارای ریز مغذی ها و ویتامین های منحصر به فردی می باشد که می ‌تواند به تامین نیازهای بدن انسان کمک زیادی نماید.

برند های زیادی در زمینه تولید پروتئین سویا خوراکی در حال فعالیت هستند که این محصول را در بسته بندی های متنوع به بازار ارائه می دهند. به عبارت دیگر می توان گفت یکی از مهمترین تقسیم بندی انواع پروتئین سویا خوراکی از جنبه نوع بسته‌بندی آن می باشد که در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سویا بسته بندی شده  ۱۵۰ گرمی
  • سویا بسته بندی شده در وزن‌ های ۲۵۰ گرمی
  • سویا در وزن ‌های ۴۰۰ گرمی
  • سویا در وزن ‌های ۵۰۰ گرمی
  • سویا در وزن های کیسه ای ۸ کیلوگرمی
  • سویا در وزن های کیسه ای 10 کیلوگرمی

برای بسته بندی های چند گرمی سویا خوراکی از نایلون های باکیفیت استفاده می شود که در زمان نگهداری از محتویات مقاومت بسیار جدی دارند. در زمینه بسته بندی فله ای سویا خوراکی از نایلون های کیسه ای در وزن های بالا استفاده می شود. این نوع کیسه ها نیز قابلیت مقاومت در برابر عوامل مختلف را دارند و می ‌توانند از محتویات درون خود در مدت زمان های مشخص محافظت نمایند.

خرید پروتئین سویا خوراکی ارگانیک

خرید پروتئین سویا خوراکی ارگانیک خرید پروتئین سویا خوراکی ارگانیک از اقداماتی است که در سیاست کاری اکثر شرکت های بسته بندی مواد غذایی و تولید کنندگان فرآورده‌ های سویا و عمده فروشان در شهر های مختلف مورد توجه قرار می گیرد.

بیشتر این خریداران سعی می کنند که تولید کنندگان و تامین کنندگان عمده پروتئین سویا خوراکی را در ایران پیدا کنند و بتوانند محصولات تولیدی را بدون واسطه خریداری نمایند. واحد های زیادی در زمینه فروش پروتئین سویا خوراکی در حال فعالیت هستند که می ‌توانند محصولات را در بازار های داخلی و صادراتی عرضه نمایند. بدون شک با ارتباط گرفتن با این واحدها می توان سویا خوراکی را با قیمت ‌های ارزان خریداری کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.