پخش عمده سویا صادراتی ایرانی

سویا صادراتی، گیاهی گلدار و دو لپه که دانه های آن بسیار روغنی و همچنین شبیه به لوبیا سفید است و این روغن سرشار از ویتامین ها و عناصر زیستی می باشد. این دانه روغنی فراوان دارد که آن را استخراج می کنند ولی نمی توان از آن برای سرخ کردن غذا استفاده کرد. این دانه سرشار از پروتئین است و به عنوان یک خوراکی در میان وعده ها خورده می شود. 

پخش عمده سویا صادراتی ایرانی

سویا صادراتی 4 ویژگی مهم دارد:

سویا صادراتی 4 ویژگی مهم دارد: سویا یکی از دانه های سرشار از خواص و فایده است که چهار تا از ویژگی‌های آن بسیار مهم هستند.

  1. سلامت اندام های داخلی بدن به ویژه قلب
  2. سلامت و بهبود طراوت و شادابی پوست
  3. سلامت و بهبود کیفیت تارهای مو
  4. درمان بیماری ها و جلوگیری از آنها

این دانه به دلیل داشتن ویتامین های بسیار A, k¹, E ، آهن، پروتئین، کلسیم و آمینو اسیدهای بسیار، باعث شده که هر فرد مطلع از این دانه های شگفت آور، آن را در وعده های غذایی خود قرار می دهد.

این دانه روغنی سویا صادراتی به علت درمان و کاهش بعضی از عنصر ها در بدن باعث حفظ سلامت در قلب شده است‌، همچنین داشتن آهن در این دانه ها باعث گردش بهتر خون می شود.

این دانه ها به دلیل داشتن ویتامین های آ و اِی باعث پاکسازی و لایه برداری‌ و مرطوب سازی پوست می شود و در پوست های چرب باعث کاهش چربی اضافی و پوست های مرده می شود.

این دانه همچنین باعث براقی و ضخامت تارهای مو و کاهش ریزش مو و همچنین سفتی ریشه مو و… می شود و به شما موهای باطراوت و زیبا می دهد.

سویا باعث کاهش کلسترون، بهبود شنوایی، بهبود کهولت سن، بهبود کم خونی و کمک به درمان دیابت و بیماری دیگر بسیار می شود چرا که همانطور که می دانید این دانه واقعا معجزه انگیز است و مصرف روزانه آن برای افراد توصیه می شود.

قیمت سویا صادراتی بسته بندی شده

قیمت سویا صادراتی بسته بندی شده سویا انواع مختلفی دارد که عبارت است از دانه ای، خشک و… که مارک های مختلف توتک، سبحان، لیفو و… در ایران دارد که اکثرا‍ً سویای خود را بسته بندی می کنند. قیمت سویا بسته بندی این شرکت ها بسیار مناسب است و همچنین از کیفیت های بالایی برخوردار است، از این رو این سویا ها به خارج از کشور و به کشورهای همسایه ایران صادر می شود و اکنون سویا های ایرانی طرفدارهای بسیاری در خارج از ایران در کشورهای همسایه دارد.

سویا ها قیمت های بسیار متفاوتی در بازار ایران دارد و بسته بندی آن نیز باعث افزایش قیمت آن می شود ولی سویاهای به اصطلاح باز و کیلویی قیمت های کمتری از قیمت های سویاهای بسته بندی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *