مرکز فروش پروتئین سویا بافت دار سوژا

,

پروتئین سویا بافت دار منبعی از پروتئین های گیاهی است و اخیراً بیشتر مورد توجه خواص و مزایای آن قرار گرفته است، زیرا می تواند نتایج قابل توجهی در مورد رشد توده عضلانی و حتی به عنوان یک حمایت از سلامتی ایجاد کند. این ماده در مرکز فروش بهترین پروتئین سویا بافت دار سوژا ما عرضه می گردد. 

مرکز فروش پروتئین سویا بافت دار سوژا

مشخصات پروتئین سویا بافت دار سوژا

مشخصات پروتئین سویا بافت دار سوژا پروتئین سویا منبع عالی پروتئین حاصل از دانه های سویا است که قوی ترین جایگزین برای سایر محصولات حیوانی است. جایی که می توانیم مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی بدون کلسترول و تعداد کمی چربی اشباع ، علاوه بر منبع خوبی از فیبر.

اسیدهای آمینه سویا

همانطور که گفته شد ، سویا منبع با کیفیت بالایی از پروتئین های گیاهی است و بر خلاف بقیه ، کلیه اسیدهای آمینه ، چه ضروری و چه غیر ضروری را تأمین می کند. کسانی که از گروه اول هستند کسانی هستند که ارگانیسم ما قادر به سنتز آنها نیست ، بنابراین سهم خارجی آن از طریق غذا یا مکمل ها ضروری است. سویا فقط در یک ماده غذایی مجموعه ای از اجزای فعال فعال ، تقریباً انحصاری را گرد هم آورده است. آنها مجموعه ای از خواص را به منظور بهبود سلامت ارائه می دهند. از جمله آنها می توان برجسته کرد:

فلاونوئیدها و ایزوفلاونوئیدها

فلاونوئیدها گروهی از متابولیت های گیاهی (مواد شیمیایی شیمیایی) هستند که از طریق مسیرهای سیگنالینگ سلول و اثرات آنتی اکسیدانی تعدادی از مزایای سلامتی را فراهم می کنند. این مولکول ها در انواع میوه ها و سبزیجات و البته در دانه های سویا وجود دارد که بیشترین غلظت در آنها وجود دارد. فلاونوئیدها علاوه بر این که به عنوان ضد التهاب ، ضد آلرژی یا ضد ویروس عمل می کنند ، برای کاهش علائم پیری دارای خواص آنتی اکسیدانی مهمی هستند. آنها می توانند به کاهش انسداد شریانی ، کاهش کلسترول LDL تجمع یافته کمک کنند. دو نوع بیوفلاونوئید ، ژنیستئین و دایدزین ، از سلامت استخوان و پوکی استخوان پشتیبانی می کنند و ممکن است خطر شکستگی را کاهش دهند.

ایزوفلاون می تواند از طریق فعالیت مهاری برخی از آنزیم های مربوط به رشد و رشد سلول های بدخیم ، به کاهش سرطان کمک کند. در سطح جلوگیری از اتصال استروژن ها با گیرنده های آلفا ، موجود در پستانها ، بیضه ها یا کبد ، از طریق فیتواستروژن ها است که جایگزین آنها می شود و بنابراین خطر را کاهش می دهد.

خرید بهترین پروتئین سویا بافت دار

خرید بهترین پروتئین سویا بافت دار سویا بافت دار غذایی است که از خانواده حبوبات است و غذایی است که بیشترین میزان پروتئین را در سطح گیاهان ارائه می دهد. سویا از نظر غنی بودن مواد مغذی غالباً تحت الشعاع سبزیجات و میوه ها قرار دارد، اما با این وجود واقعیت این است که از نظر تغذیه ای بسیار عالی است. جهت خرید پروتئین سویا بافت دار با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.