مرکز فروش دانه سویا خوراکی ایرانی

سویا از خیلی پیشتر ها شناخته شده است و جز غذاهای مردم آسیاست. دانه سویا خوراکی دارای شکل گرد و حالت بیضی شکل دارد و به رنگ های قهوه ای تیره تا قهوه ای روشن یافت می شود.

سویا از خشکبار و دانه های مغدی و بسیار مفید است که توصیه می شود حتما آن را در سبد غذایی خود قرار دهید. می تولنید بهترین انواع آن را از شیرینی فروشی ها تهیه کنید و به عنوان تنقلات از مصرف آن لذت ببرید.

مرکز فروش دانه سویا خوراکی ایرانی

از کجا دانه سویا خوراکی عمده بخریم؟

از کجا دانه سویا خوراکی عمده بخریم؟ سویا دانه است بسیار مغذی و مقوی این دانه دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است .این دانه شکل ظاهری نزدیک به لوبیا دارد و گیاه آن دارای برگهای گرد با نوک سوزنی است سویا مانند لوبیا در غلاف هایی رشد میکند و غلاف آن بسیار شبیه به غلاف لوبیاست.

مصرف سویا در ایران بصورت خشکباری آن است و بسیار خوشمزه و مزه های دوست داشتنی دارد سویا داراز انواع مختلف از گروه های ویتامینی است و پروتئین بسیار بالایی دارد پروتئین این دانه یک ونیم برابر پروتئین گوشت گاو است. مصرف این دانه پر ارزش به خانم ها بسیار توصیه می شود زیرا بشدت از پوکی استخوان جلوگیری میکند و از لحاظ قیمتی هم نسبت به سایر خشکبارها بسیار مقرون به صرفه تر است.

سویا را به صورت عمده یا فله ای می توان از مزرعه داران و کارخانجات تولید آن تهیه و خیلی مقرون به صرفه استفاده کرد.

سویا دارای برندهای بسیار زیادی هست مثل سویای سبحان یا توتک و آوین وبه سوی و مکسوی و ….

آخرین قیمت انواع دانه سویا خوراکی

آخرین قیمت انواع دانه سویا خوراکی پروتئین سویا از جمله پر طرفدار ترین و پر مصرف ترین دانه در کشور ماست که آن را به صورت تنقلات در آجیل یا حتی در طبخ انواع غذاها استفاده می کنند. انواع سویا خوراکی را در مزارع کشت و بعد از رشد کامل مورد استفاده قرار می دهند.

برای داشتن قیمت دانه سویا به صورت عادلانه و منطقی باید سعی کنیم این دانه با ارزش را به صورت فله ای از کشت کننده آن تیه کنیم در این صورت توانسته ایم هم دست واسطه ها را کوتاه کنیم هم قیمت منطقی را برای کالای خود بپردازیم.

چون این دانه با اهمیت مصارف خوراکی مختلفی دارد لذا بسیار هوا خواه دارد و تقاضای آن بسیار است وقتی این اتفاق می افتد، این تولید کننده گان زیادی را بسوی خود جلب می کند و همین دلیل کافی است تا رقابت برای تولید محصولی بهتر و با قیمتی کمتر به راه بیفتد. در کشور ما سویای عالی را می توان با برند های مختلف شناسایی کرد مثل تک سویا – برشن – سوژا – لی فوت و….که دارای کیفیت بالایی از تولید سویا خوراکی هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *