مراکز تولید سویا خوراکی

,

سویا یکی از دانه های مغذی است که از آن محصولات و فرآورده های مختلف تولید می گردد. سویا علاوه بر غذای انسان خوراک دام نیز می باشد. سویا خوراکی دارای املاح، مواد معدنی، پروتئین ها، ویتامین ها و چربی هایی که برای بدن مفید بوده و مصرف آن برای افراد ضروری می باشد.

مراکز تولید سویا خوراکی برای سلامتی مشتریان و مصرف کنندگان و همچنین جلب رضایت آنان از بهترین محصول برای تولید سویا استفاده نموده و طبق استاندارد ها و تاییدهای بین المللی آن را تولید می نمایند.

مراکز تولید سویا خوراکی

مشخصات سویا خوراکی چیست؟

مشخصات سویا خوراکی چیست؟ همان طور که گفته شد سویا یکی از دانه های با ارزش خوراکی که هم برای انسان و هم برای دام استفاده می گردد و حتی از آن در تهیه مواد شیمیایی نیز استفاده می شود. این دانه دارای ارزش غذایی بالایی است و اکثر مواد و عناصر مورد نیاز بدن در این دانه گیاهی موجود است.

از جمله مشخصات سویا خوراکی این است که به صورت دانه می باشد که قابل مصرف انسان است. دانه سویا خوراکی همانند دانه های لوبیا است و به نظر می رسد که سویا از خانواده لوبیا است. دانه های سویا خوراکی به دست آمده دارای غلافی سیاه رنگ بوده که در مراحل تولید این غلاف جدا می گردد و آماده مصرف می شود.

از دیگر مشخصه های سویا خوراکی خام بودن آن می باشد. دانه های سویا برای مصرف بایستی به صورت خام می باشد و بایستی به این صورت نیز عرضه گردد. تازه بودن و رنگ روشن سویا خوراکی از مشخصات این ماده غذایی مغذی است. همچنین سویا خوراکی بدون بو بوده و مزه خاصی نیز ندارد.

کارخانه تولید سویا خوراکی

کارخانه تولید سویا خوراکی کارخانه تولید سویا خوراکی با استفاده از سویا مرغوب و با کیفیت که به صورت ارگانیک کاشت و پرورش داده شده است و با بکارگیری دستگاه های پیشرفته و نیروی انسانی متخصص و بهره گیری از آخرین دستاورد ها در زمینه تولید سویا، بهترین محصول را تولید و روانه بازار می نماید و علاوه بر تامین بازار داخل به کشور های مختلف از جمله اروپا و آمریکا صادر می نماید.

کارخانه تولید سویا خوراکی برای عرضه و فروش گسترده در سراسر کشور و تسهیل در خرید آن توسط مشتریان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی نموده است. در این فروشگاه مجازی انواع سویا خوراکی عرضه و ضمن ارائه مشخصات در خصوص آن زمینه خرید غیر حضوری را برای مشتریان فراهم نموده است.

این اقدام کارخانه سبب شده تا واسطه ها و دلال ها در زمینه فروش حذف و محصول مستقیما در اختیار مشتریان قرار گیرد و مشتریان و مصرف کنندگان نیز با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت آن را با قیمت مناسب و ارزان تر از بازار خریداری می نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *