مراکز توزیع سویا کیلویی

سویا کیلویی یکی از پر مصرف ترین دانه های خوراکی جهان است. غلظت پروتئین دانه های سویا بیشترین میزان حبوبات است. اما نه تنها از نظر کمیت مهم است، بلکه از نظر کیفیت نیز مهم است، زیرا از یک مشخصات اسید آمینه ضروری تشکیل شده است. سویا منبعی برای تکمیل رژیم غذایی است، اما نه اینکه آن را به عنوان تنها منبع پروتئین مصرف کند. در نتیجه، ترکیب آن با غلات مانند گندم، برنج و ذرت توصیه می شود.

مراکز توزیع سویا کیلویی

طریقه نگهداری سویا چگونه است؟

طریقه نگهداری سویا چگونه است؟ طریقه نگهداری سویا به صورت استاندارد و خوب پس از برداشت به ما امکان می دهد دانه های با کیفیت و ایمن برای تبدیل به غذاهای فرآوری شده برای مصرف کننده بدست آوریم. سیستم ذخیره سازی هرچه باشد: سیلو، سوله سلول یا کیسه، پارامترهایی که بیشترین تأثیر را دارند

گیاهان دارای STV به طور قابل توجهی اصطکاک را افزایش می دهند، به طور عمده در سیستم خرمن کشی، که می تواند باعث شکست کنترل انتقال انتقال مکانیسم های داخلی ترکیب شود. پایین آوردن سرعت جلو بهترین راه حل برای جلوگیری از اتلاف وقت در اثر گرفتگی، انسداد و ترمیم شکستگی خرج است. در مواردی که ساقه سبز در سطح وسیعی توزیع شده باشد، ظرفیت عملیاتی پایین و هزینه های سوخت بالاتر در هر هکتار بدان معنی است که هنگام تهیه بودجه برای خدمات برداشت، باید به آنها توجه کرد. تقریباً ¼ از کل هزینه برداشت برای سوخت است، بنابراین افزایش مصرف در هر منطقه برداشت شده تأثیر مستقیم دارد.

حتی دانه های سویا در زمان نگهداری نیز رطوبت و دما هستند. رطوبت تعیین کننده یا نبودن قارچهای بعد از برداشت است. برخی از رایج ترین سموم مایکوتوکسین در دانه های سویا، Deoxynivalenol (DON) ،T-2 toxin و Ochratoxin هستند و اگر دانه ها در زیر رطوبت دریافت شده ذخیره شوند، احتمال ظهور آنها به طور عمده کاهش می یابد. علاوه بر این، با حذف ذرات ریز دانه و مواد خارجی از طریق تمیز کردن مکانیکی یا پنوماتیک دانه هنگام ورود به گیاه، می توان منبع اولیه تلقیح قارچ را کاهش داد.

نمونه ها باید در فریزر نگهداری شوند. برای خشک کردن، لازم به یادآوری است که دمای حاصل از دانه مقصد آن را تعیین می کند و اینکه آیا کیفیت اولیه خود را حفظ می کند: برای دانه نباید بیش از 38-39 درجه سانتیگراد باشد در حالی که برای سایر کاربردها حدود 10 درجه سانتیگراد بالاتر از مقدار گفته شده را قبول می کند.

استعلام قیمت سویا کیلویی

استعلام قیمت سویا کیلویی سروران گرامی و عزیزان علاقه مند به خرید سویا کیلویی می توانند جهت استعلام قیمت سویا کیلویی با مرکز فروش ما تماس حاصل نمایند. سویا یک کنسانتره پروتئینی است که از حبوبات گفته شده بدست می آید. در وهله اول روغن آن استخراج شده و پوست برداشته می شود، تحت درجه حرارت، فشار، بافت و از دست دادن آب بدن قرار می گیرد و بافتی مشابه گوشت به دست می آید. بعد از کمبود آب، در اندازه های مختلفی مانند آسیاب یا تکه تکه می شود و شکل ظاهری آن خشک، ترد و به رنگ قهوه ای روشن و طلایی است. این گوشت به دلیل قوام آن می تواند گوشت چرخ کرده را به راحتی تقلید کند، در حالی که به دلیل عدم عطر و طعم هر نوع چاشنی و دستور العمل را نیز امکان پذیر می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.