قیمت پروتئین سویا خوراکی سال جدید

,

قیمت پروتئین سویا خوراکی سال جدید با توجه به نرخ مواد اولیه، شرایط اقتصادی موجود بازار، نوع بسته بندی و ..‌ متفاوت می باشد که به طور یقین با افزایش قیمت همراه خواهد بود. سطح قیمت را می توان با مراجعه به سایت های اینترنتی معتبر مواد غذایی جویا شد زیرا در این مراکز انواع پروتئین سویا در بسته بندی های مختلف همراه با ذکر قیمت، به اشتراک گذاشته می شود.

قیمت پروتئین سویا خوراکی سال جدید

مقایسه گوشت با پروتئین سویا خوراکی

مقایسه گوشت با پروتئین سویا خوراکی گوشت و پروتئین یکی از مواد ضروری برای رشد سلول های بدن می باشد که از نظر ترکیبات درونی دارای تفاوت هایی هستند. از جمله این تفاوت ها میزان پروتئین موجود در این دو است که سویا خوراکی نسبت به گوشت میزان پروتئین بالاتری دارد به حدی که خوردن آن حدود ۶۹ درصد پروتئین بدن را تامین می کند.

از دیگر تفاوت های گوشت با پروتئین سویا می توان به ترکیب آن دو اشاره کرد. گوشت یک پروتئین حیوانی است که دارای اسید آمینه های ضروری برای بدن می باشد و به طور کامل تمام اسید آمینه ها را در بر دارد ولی سویا از لحاظ داشتن اسید آمینه دارای محدودیت هایی می باشد. بنابراین برای جبران این کمبود ها باید از پروتئین حیوانی استفاده کرد تا همراه با هم نیاز بدن را تکمیل کنند.

علاوه بر موارد فوق میزان آهنی که در سویا خوراکی وجود دارد به مراتب از گوشت بیشتر است این میزان در سویا حدود ۱۴ میلی گرم است در صورتی که این میزان در گوشت حدود ۱.۸ میلی گرم می باشد. با وجود این میزان آهن بالا در سویا، قابلیت جذب آن در بدن نسبت به گوشت کمتر است زیرا در سویا موادی مانند فیبر وجود دارد که جذب آهن را مهار می کند. اما قابلیت جذب آهن موجود در گوشت بسیار بالا است زیرا گوشت بدون فیبر و کربوهیدرات می باشد.

میزان چربی که در گوشت وجود دارد از نوع ناسالم و اشباع می باشد که برای سلامت قلب مضر است در حالی که سویا از چربی کمی برخوردار است.

مرکز فروش انواع پروتئین سویا خوراکی

مرکز فروش انواع پروتئین سویا خوراکی فروشگاه های آنلاین به عنوان مرکز فروش پروتئین سویا مشغول به فعالیت هستند که انواع پروتئین سویا را با قیمت مناسب و کیفیت بالایی به مشتریان می فروشند. این فروشگاه ها پروتئین سویا خوراکی را با درج قیمت در وب سایت های اختصاصی خود برای فروش قرار می دهند تا خریداران به راحتی و بدون هیچ زحمتی محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

محصولاتی که در مراکز فروش پروتئین سویا به صورت عمده به فروش می رسد از قیمت مناسب تری برخوردار است.

این مراکز به دلیل فروش محصولات با کیفیت و ارائه خدمات مطلوب، از سطح اعتبار و شهرت فراوانی برخوردار هستند. هم چنین در سطح بازار میزان فروش بالایی دارند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.