قیمت سویا بافت دار صادراتی سال 99

پروتئین بافت دار سویا یا پروتئین گیاهی یکی از محصولات جانبی مهم سویا است که بعد از مراحل روغن گیری از سویا بدست می آید.

سویا بافت دار صادراتی در ایران توسط تولید کنندگان بسیار زیادی انجام می شود و این تولید کنندگان سعی می کنند که بهترین نوع سویا را برای مصارف داخلی و خارجی تهیه و توزیع نمایند. سویا در اندازه های مختلف و در بسته بندی های متنوع به تمام بازارها ارسال می شود ولی برای استفاده از قیمت مقرون به صرفه تر می توان سویا فله ای را تهیه کرد.

قیمت سویا بافت دار صادراتی سال 99

فواید سویا بافت دار صادراتی برای سلامتی

فواید سویا بافت دار صادراتی برای سلامتی سویا یکی از بقولات به حساب می آید که ارزش غذایی بسیار بالایی دارد لوبیا سویا در کشورهای آسیا و هم در کشور خودمان به صورت وسیعی مصرف می شود در کشوری مثل چین مردم نیمی برنج و نیمی سویا را مخلوط و از آن استفاده می کنند در کشور ما سویا هم استفاده غذایی دارد وهم به صورت تنقلات مصرف می شود.

سویا بافت دار صادراتی فیبر بالایی دارد که کمک به هضم و جذب غذا می کند سویا دارای انواع اسید آمینه و املاح مورد نیاز بدن است پروتئین سویا حدود یک و نیم برابر گوشت است لذا می تواند جایگزینی بسیار خوب برای گوشت باشد خصوصا در افرا ی که بیماری های قلبی عروقی و تنفسی دارند سویا در درمان پوکی استخوان بی اندازه موثر است و خوردن آن به همه خصوصا خانم ها توصیه می‌شود سویا دارای انواع ویتامین های گروه بی و کا است.

بنابر این تولید کننده سعی دارد بهترین نوع سویا را در مزارع پرورش دهد که قابلیت مصرف در داخل و خارج از کشور را داشته باشد و کاری کند که سویا ایرانی به راحتی و بدون هیچ دردسری در اختیار تمامی مصرف کنندگان باشد.

مرکز خرید سویا بافت دار ایرانی

مرکز خرید سویا بافت دار ایرانی خرید سویا بافت دار در ایران به صورت چشمگیری درحال افزایش است لوبیا سویا با داشتن انواع ویتامین ها و پروتئین بالا سبب شده است که قسمتی از سبد خانوار را به خود اختصاص دهد. امروزه کمتر کسی از مصرف این لوبیای پر ارزش باز مانده و در داخل و خارج از کشور به وفور توسط مصرف کنندگان خریداری و مصرف می شود. سویا بافت دار ایرانی توسط کارخانجات بزرگی مانند آوین، سبحان، سوژا،  به سوی، مکسوی و دیگر شرکتها تهیه و توزیع می شوند.

تولید کننده سویا بافت دار تمهیداتی اندیشیده تا با بهره گیری از بهترین کادر تولید و با در اختیار داشتن بهترین سویا کشور مبادرت به فرآوری بهترین سویا بافت دار کند. تولید کننده سویا بسته بندی شده را جهت توزیع به تمامی فروشگاها ارسال می کند تا به راحتی در دسترس همه ی خریداران قرار گیرد همچنین برای خرید ارزانتر سویا را به صورت فله در اختیار همه گذاشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.