فروش عمده آرد سویا درجه یک با قیمت مناسب

آرد سویا یکی از بهترین آردهای مکمل غذایی می باشد، این نوع آرد از آسیاب شدن لوبیای سویا خشک شده به وجود می آید، بهترین مکمل در تهیه نان با افزودن آن به آرد گندم می باشد و ارزش غذایی نان را دو برابر می کند، آرد سویا به صورت بسته بندی های شیک و جذاب و با کیفیت و نیز به صورت فله ای با مارک های تولیدی متفاوت در سراسر فروشگاه ها به فروش می رسد.فروش عمده آرد سویا درجه یک با قیمت مناسب

نحوه مصرف آرد سویا در بدن سازی

نحوه مصرف آرد سویا در بدن سازی مصرف آرد سویا از خواص بسیاری برخوردار می باشد ، همانطور که گفته شد آرد سویا یک مکمل غذایی بی نظیر می باشد زیرا سرشار از اسید آمینه های ضروری برای بدن می باشد.

بدن سازان به دلیل انجام تمرینات مختص به بدن سازی عضله های پر تر و با حجم بیشتری دارند، از این جهت بدن آنها برای ساخت عضله به پروتئین بیشتری نیاز دارد.

برای دستیابی به پروتئین مورد نیاز، این گروه از ورزشکاران مصرف مواد غذایی پروتئین دار خود را افزایش می دهند و از گوشت قرمز و سایر غذاهای پروتئینی استفاده می نمایند.

گروهی از بدن سازان به دلیل استفاده از رژیم گیاهخواری قادر نخواهند بود پروتئین مورد نیازشان را برای ساخت عضله تأمین کنند. از این جهت به دلیل استفاده نکردن مواد گوشتی توصیه شده از آرد سویا در گروه غذایی خود استفاده کنند.

پروتئین سویا، پروتئینی گیاهی می باشد و سرشار از انواع پروتئین هاست، آرد سویا به جهت داشتن پروتئین های مشابه گوشت برای گیاهخواران بسیار مناسب می باشد.

بهتر آنست که بدن سازان روزانه ده الی سی گرم پروتئین سویا آن هم از نوع ایزوله استفاده کنند.

پروتئین سویا ایزوله شده پر آرد سویا مخصوص دارای پروتیین پی بسیار بیشتر می باشد، این نوع سویا بیش از نود درصد پروتئین دارد و کربوهیدارت آن صغر می باشد.

مصرف آرد سویا به دلیل داشتن پروتئین فراوان برای عضله سازی به کار برده می شود.

سویا در بدن سازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و می تواند جایگزینی عالی برای افرادی باشد که از پروتئین گوشت بی بهره مانده اند، سویا می تواند برای شما، کار همان گوشت را انجام دهد و به عضله های شما حجم دهد.

طرز تهیه بهترین آرد سویا

طرز تهیه بهترین آرد سویاآرد سویا از لوبیای روغنی سویا گرفته می شود، لوبیای روغنی سویا را آسیاب کرده و تبدیل به آرد سویا می کنند.

این لوبیای سویا روغن فراوانی دارد، از  این نوع لوبیا روغن سویا تهیه می گردد.

روغن تهیه شده از این نوع لوبیا بسیار مرغوب و باکیفیت بوده و کلسترول خون را کاهش می دهد.

آرد سویا را اگر در شیر مخلوط کنید می تواند سطح کلسترول خونتان را پایین آورده و با چربی های بد مبارزه کند.

این محصول دارای خواص بسیار فراوانی می باشد، و دارای انواع ویتامین ها و پروتئین ها مانند آهن، روی، پتاسیم، کلسیم،ویتامین های خون ساز گروه ب، فسفر، ویتامین E می باشد.

آرد سویا بهترین گزینه برای زنان یائسه می باشد، زیرا باعث تحریک و ترشح هورمون استروژن در بدن می شود، استروژن گیاه سویا بسیار برای استفاده زنان مناسب می باشد، این هورمون موجب می شود که جذب کلسیم و ویتامین دی در خون بالا رود و از پوکی استخوان جلوگیری به عمل آید.

زنان با ورود به دوران یائسگی سطح هورمون استروژن در خون آنها بسیار افت کرده و کاهش می یابد و موجب بروز تغییرات ناراحت کننده ای در بدن می گردد از این رو مصرف آرد سویا در هرم غذایی آنها موجب افزایش سطح استروژن خون آنها می شود.

سایت فروش عمده آرد سویا

سایت فروش عمده آرد سویافروش عمده آرد سویا در بسیاری از مراکز  فروش ماندد خوار و بار فروشی ها، فروشگاه ها و سوپر مارکت ها صورت می گیرد.

فروش سویا از طریق فروشگاه های مجازی نیز انجام می شود، این فروشگاه های مجازی انواع مختلف آرد سویا را در برند های متنوع به فروش می رسانند. شما می توانید با اطمینان از معتبر بودن فروشگاه سایت مورد نظر، آرد سویای مرغوب خود را سفارش داده و تحویل بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *