فروش سویا صادراتی در بازار تهران

سویا صادراتی به کشورهای مختلفی صادر می شود. سویا یکی از محصولاتی است که توسط بسیاری از مردم در جهان مورد استفاده قرار می گیرد، به همین دلیل از میزان فروش بالایی برخوردار است و از طرفی به دلیل خواص فوق العاده ای که دارد،  از بازار صادراتی پر رونقی برخوردار است. فروش سویا صادراتی در حجم بالا و در قیمت های مناسب صورت می گیرد. بازار تهران حجم زیادی از دانه سویا را صادر می کند.

فروش سویا صادراتی در بازار تهران

آشنایی با مشخصه های سویا صادراتی

آشنایی با مشخصه های سویا صادراتی آیا می دانید سویای صادراتی درجه یک چه مشخصاتی دارد؟ در این بخش به بررسی و معرفی مشخصه های دانه سویا صادراتی خواهیم پرداخت. از جمله برخی از این مشخصات، عبارتند از:

  1. سویای صادراتی یک دانه روغنی با کیفیت است. از این دانه روغنی با ارزش با نام اسید لینولئیک استخراج می شود.
  2. دانه ها طی روند سورت شدن، در اندازه های یکسان آماده بسته بندی و سپس صادر می شوند. به طور متوسط دانه های آن به اندازه نخود می باشند.
  3. پروتئین این ماده غذایی شباهت زیادی به پروتئین حیوانی دارد.
  4. سویا در واقع نوعی لوبیا است.
  5. دارای دو نوع زرد رنگ و سیاه رنگ است، که از نوع زرد رنگ به منظور استخراج روغن استفاده می کنند و از نوع سیاه در طب سنتی برای درمان بیماری ها بهره می برند.
  6. از دانه های سویا صادراتی فرآورده هایی مانند سس سویا، خمیر سویا، بلغور و شیر سویا و … تهیه می کنند.
  7. در جهان بیشترین روغن گیاهی را از سویا صادراتی تهیه می نمایند.
  8. در تهیه انواع غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.
  9. این نوع از دانه ها ماندگاری بالایی دارند و به مدت طولانی می توان آنها را در انبار ذخیره نمود.
  10. چگالی کمتری نسبت به آب دارند.

شرکت پخش سویا صادراتی ایرانی

شرکت پخش سویا صادراتی ایرانی شرکت پخش سویا انواع دانه های سویا مرغوب و درجه یک را به سراسر جهان ارسال می کند. سویا صادراتی ایرانی بسیار با کیفیت است، با استفاده از روش های نوین کشاورزی کشت می گردد و توسط شرکت های بزرگ صادراتی، به دست مصرف کننده می رسد.

پخش سویا توسط شرکت های تهیه سویا صورت می گیرد، به همین دلیل محصول بدون هیچ واسطه ای و در قیمت های مقرون به صرفه، به دست مصرف کننده نهایی می رسد.

سویا یک ماده غذایی با ارزش است. این محصول به صورت عمده و در حجم زیاد به کشورهای مختلف جهان، به خصوص کشورهای همسایه صادر می شود و یک محصول صادراتی مهم به شمار می رود. 

سویا ایرانی طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد و صادرات این محصول از رونق بالایی برخوردار است. شرکت پخش این محصول را توسط ماشین های حمل بار، به سراسر جهان پخش می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *