فروشندگان پروتئین بافت دار سویا گیاهی

,

فروشندگان پروتئین بافت دار سویا گیاهی را با کیفیت بسیار مرغوبی که در واقع می تواند جایگزین بهتری به لحاظ کیفیت و قیمت برای گوشت قرمز باشد را در اختیار بازار قرار می دهند. این پروتئین طعم و مزه بسیار خوبی دارد و قابلیت شکل پذیری گوشت را نیز دارد و در پخت انواع غذاهای گوشتی کاربرد دارد. سویا درجه یک  و با کیفیت را می توانید از طریق مراجعه حضوری فروشگاه ها و غیر حضوری تهیه و خریداری نمایید. 

فروشندگان پروتئین بافت دار سویا گیاهی

مشخصات پروتئین بافت دار سویا درجه یک

مشخصات پروتئین بافت دار سویا درجه یک پروتئین بافت دار سویا یک ماده غذایی پروتئینی است که می تواند جایگزین بسیار خوب و مفیدی برای پروتئین های حیوانی باشد. این پروتئین  در بافت ریز و کوچک و یا آسیاب شده و در نهایت بافت درشت در بسته بندی بسیار خوب به بازار عرضه می شود.

سویا بافت دار همانطور که می دانید از دانه سویا به دست می آید و در فرایندی که در کارخانه به روی دانه سویا انجام می دهند کنجاله سویا تبدیل به سویا بافت دار می شود. دانه سویا چنانچه با کیفیت باشد و از مواد اولیه بسیار خوبی در تولید نهایی آن استفاده شده باشد کیفیت آن با پروتئین گوشت برابری می کند.

برای استفاده از این محصول به مدت ده دقیقه در  مقدار لازم باید در آب ولرم خیس شود و سپس آبکشی شود و در پیاز و ادویه تفت داده شود که البته استفاده از گلپر و میخک و دارچین به عنوان ادویه این خوراک توصیه می شود. شما می توانید در اکثر غذاهای خود از قبیل کتلت و ماکارانی و خوراک های متعدد از این محصول زپر خاصیت استفاده کنید.

قیمت پروتئین بافت دار سویا سال جدید

قیمت پروتئین بافت دار سویا سال جدید قیمت پروتئین سویا  بافت دار در سال جدید متناسب با وضعیت بازار و کاهش و افزایش نرخ ارز تعیین می شود. در حال حاضر مراکز نمایندگی و همچنین خرید و فروش این محصول انواع این محصول را در بافت های گوناگون و به شکل عمده و فله ای به بازار ارائه می دهند که قیمت آن به مراتب از قیمت جزئی این محصول بسیار کمتر است.

شرکت های تولیدی فعالی در زمینه تولید سویا تاکنون توانسته اند جایگاه قابل توجهی در بازار نصیب خود کنند و با ارائه برندهای معتبری از قبیل سبحان، آوین، توتک، بهسوی، برشن، سوژا، گلاز، سویپاک، تک سویا، های سویا، ماسو، مکسوی، لیفود محصولات خود رابا کیفیتی خوب و قیمتی مناسب به مشتریان در داخل و خارج از کشور عرضه کنند.

برای استعلام دقیق و جامع از این محصول در صورتی که تمایل داشتید می توانید به سایت مرتبط شده و از راهنمایی مشاوران و کارشناسان بهره مند شوید.     

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.