فروشنده پروتئین سویا آجیلی عمده

,

سویا آجیلی، یک میان وعده ترد و خوشمزه است که از دانه های سویای خشک تهیه می شود. آن ها غنی از پروتئین، فیبر، اسیدهای چرب و ترکیبات گیاهی مفید به نام ایزوفلاون هستند. سویا نه تنها به کاهش وزن کمک می کند، بلکه باعث تقویت سلامت قلب و استخوان می شود. فروشنده عمده پروتئین سویا آجیلی هم در سراسر ایران در حال ارائه خدمات است و افراد می توانند براحتی و بدون هیچگونه واسطه ای، آن ها را با قیمت مناسبی تهیه نمایند.

فروشنده پروتئین سویا آجیلی عمده

پروتئین سویا آجیلی غذای ورزشکاران

پروتئین سویا آجیلی غذای ورزشکاران  استفاده از پروتئین سویا در میان اغلب مردم و از جمله ورزشکاران بسیار رایج است و معمولا از آن در میان وعده ها  استفاده می کنند. 

آجیل سویا، نسبت به بسیاری از تنقلات ترد، حاوی پروتئین و فیبر بیش تری است. اما این نمونه از آجیل، منبع خوبی از پروتئین است. 

پروتئین برای همه چیز از جمله؛ ترمیم بافت و عضله سازی گرفته تا حفظ سطح مناسب قند خون و انرژی در طول روز مهم است. یک مشت از آن، 10 گرم پروتئین مورد نیاز بدن را تأمین می کند، که بیش تر از مقدار پروتئین موجود در یک تخم مرغ یا شیر کم چرب است. از طرفی آجیل سویا به عنوان یک منبع پروتئینی گیاهی است و یک گزینه عالی به ویژه برای افرادی است که از رژیم های گیاهی بهره می برند.

 سویا همچنین مقادیر ارزشمندی فیبر و کربوهیدرات را فراهم می آورند که به عملکرد خوب دستگاه گوارش کمک کرده و در کنترل اشتها و قند خون موثر است. یک وعده آجیل سویا، 5 گرم فیبر مورد نیاز بدن را تأمین می کند. 

از طرفی استفاده از آن ها یک جایگزین مغذی برای تنقلات مصنوعی و مضر مثل؛ چیپس و پفک است.

به لطف بافت ترد آجیل سویا، که در آن ها از چربی های ناسالم استفاده نشده است، می تواند یک میان وعده خوشمزه و بسیار دلپذیر برای کودکان شما باشد و آهن مورد نیاز بدن آن ها را تامین کند.  

همچنین آجیل سویای نمکی بسته به مارک تجاری آن، حدود 90 میلی گرم سدیم دارد. بنابراین برای افرادیکه دچار فشار خون بالا هستند، توصیه می شود که مقدار کنترل شده ای از آن را خریداری نمایند. 

خرید انواع پروتئین سویا آجیلی ارزان

خرید انواع پروتئین سویا آجیلی ارزان با توجه به استقبال بسیار زیاد از این محصولات و تولید کننده فعال آن، خرید پروتئین سویا در سراسر ایران امکان پذیر است و افراد می توانند بهترین نمونه از آن را خریداری نمایند.

همچنین شما می توانید با استفاده از تجربیات متخصصین ما در زمینه فروش انواع پروتئین سویا، به با کیفیت ترین آن به صورت عمده دست یابید و در اینصورت، خرید اقتصادی تری را تجریبه نمایید.

اما به دلیل کیفیت بالای انواع مشتقات سویای تولید داخل، کشورهای بسیاری هستند که تمایل به خرید انواع سویا از بازرگانان ایرانی دارند و افراد می توانند از این راه به سود خوبی برسند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.