فروشنده سویا طعم دار مکسوی

سویا نوعی پروتئین گیاهی است که جایگزین خوبی برای گوشت می باشد. با مصرف سویا و افزودن این ماده غذایی به سبد خانواده از ابتلا به برخی بیماری ها جلوگیری خواهد شد. گفتنی است سویا به صورت تکه های کوچک و با رنگی روشن به صورت ساده و طعم دار به فروش می رسد. سویا طعم دار برند مکسوی در طعم و مزه هایی نظیر دودی، زعفرونی، کبابی و … وجود دارد که فروشنده، مطابق با سلیقه هر فرد یکی از انواع این طعم ها را به خریدار عرضه می کند. 
فروشنده سویا طعم دار مکسوی

منظور از سویا طعم دار چیست؟

منظور از سویا طعم دار چیست؟

افرادی که سویا مصرف کرده اند خوب می دانند سویا چه طعم و بویی دارد. برخی از این افراد به دلیل اینکه طعم اصلی سویا باب میلشان نیست از مصرف آن صرف نظر می کنند و به طور کلی این ماده غذایی مفید را از چرخه غذایی خود حذف می نمایند. در این بین کارشناسان تغذیه برای حل این مشکل به فکر چاره ای اندیشیدند و پیشنهاد طعم دار کردن سویا را ارائه نمودند. در حال حاضر کارخانجات تولید سویا مشغول آماده سازی انواع سویا با برندهایی همچون سبحان، آوین، توتک، بهسوی، برشن، سوژا، گلاز، سویپاک، تک سویا، های سویا، ماسو، مکسوی، لیفود در طعم های مختلف می باشند تا بتوانند طبق سلیقه ی مشتریان عمل نمایند.

بنابراین منظور از سویا طعم دار این است که یکسری ادویه به سویا اضافه می شود تا بو و مزه اصلی سویا گرفته شود و طعم خوشمزه و خوشایندی به غذا دهد. در این بین طعم هایی همچون کبابی، زعفرانی و دودی مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است تا حدی که بانوان از این ماده غذایی در پخت ماکارونی، کتلت، همبرگر، کوفته و غذاهایی مشابه این ها استفاده می کنند. قابل ذکر است سویا طعم دار همانند سویا ساده دارای فیبر و پروتئین می باشد. از ویژگی های سویا می توان به پخت سریع تر و قابلیت هضم بهتر نسبت به گوشت اشاره کرد.

صادرات انواع سویا طعم دار مکسوی

صادرات انواع سویا طعم دار مکسوی

سویا علاوه بر اینکه به بازارهای داخل کشور تزریق می شود به بازارهای کشورهای خارجی نیز ارسال می گردد. چرا که در سراسر دنیا افراد گیاهخوار بیشماری وجود دارند که از سویا و مشتقات آن مانند شیر سویا و … استفاده می کنند. صادرات سویا ساده و یا طعم دار با برند معروف مکسوی به اقصی نقاط جهان نشانگر مرغوبیت و کیفیت بالای این محصول می باشد; از طعم و مزه گرفته تا نوع بسته بندی و نحوه ارسال و … .‌ گفتنی است که این محصول در بسته بندی های شیک و با وزن های متفاوت به خارج از ایران صادر می شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.