عرضه کننده آرد سویا انسانی

,

سویا ها که پروتئین های گیاهی خالصی به شمار می آیند، به دلیل کاربرد های بسیار در صنایع مربوط به غذا به شکل آرد هم تهیه می گردد که دارای ترکیبات و ریز مغذی های فروان می باشد.

عرضه کننده آرد سویا انسانی، در تلاش است که آرد های تولید شده از بهترین و سالم ترین سویا ها را به صورت کلی و خرده عرضه کند و از بسته بنری های مناسب و متنوعی نیز در توزیع آن ها استفاده شده است.

عرضه کننده آرد سویا انسانی

ترکیبات آرد سویا چیست؟

ترکیبات آرد سویا چیست؟

 • آرد سویا در واقع تمامی ترکیبات و مواد مغذی که در سویا وجود دارد که شامل می شود و یکی از مهم ترین ترکیبات آن هم پروتئین است.
 • به دلیل داشتن پروتئین فراوان از آن در مکمل های ورزشی استفاده می شود و می توان به این طریق پروتئین این مکمل ها را جهت عضله سازی افزایش داد.
 • از دیگر ترکیبات آرد سویا داشتن منیزیم فراوان است، به طوری که می توان بر قسمت های مختلف بدن تاثیر بگذارد و ترشح هورمون ها را متعادل کند تا از بیماری هایی نظیر استرس، اضطراب و افسردگی جلوگیری شود.
 • همچنین در بین ترکیبات آن انواعی از ویتامین ها هم یافت می شود که مهم ترین آن ویتامین B بوده و از آن جایی که این گروه ویتامین بسیار متنوع است، در سویا هم انواع مختلفی نظیر بیوتین و نیاسین یافت می شود.
 • ترکیب دیگر آن پتاسیم و فسفر است که فسفر برای سلامت استخوان ها برای ضروری است و ورزشکاران به آن نیاز دارند و پتاسیم هم جهت کاهش فشار خون عملکرد های فراوانی دارد.

قیمت آرد سویا انسانی

قیمت آرد سویا انسانی

 1. قیمت آرد سویا انسانی می تواند به موارد بسیاری بستگی داشته باشد و با کنار هم گذاشتن آن ها در نهایت قیمت آخر به دست می آید.
 2. مهم ترین عامل کیفیت است، هر چه سویا کیفیت بالاتری داشته باشد، آرد آن هم درجه یک بوده و به این ترتیب قیمتی متناسب با آن خواهد داشت.
 3. همچنین مقداری که خریدار سفارش می دهد هم بر روی قیمت تاثیر به سزایی دارد، چرا که فروش کلی نسبت به فروش های خرده قیمت های کمتر و ارزان تری خواهند داشت.
 4. در صورت خرید از بخش های تولیدی که محصول را به صورت مستقیم وارد بازار ها می کنند هم قیمت ارزان تر خواهد شد.
 5. می توان قیمت های به روز انواع آرد سویا انسانی را از طریق همین سایت پیش رو استعلام کرد که در جدولی قیمت ها تنظیم شده و به صورت روزانه، به روز رسانی می شود.
 6. جهت تهیه آن ها می توان پیامکی ارسال کرد تا کارشناسان ما پس از دیدن آن در اسرع وقت تماس حاصل کنند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *