شرکت پخش سویا فله سوژا در ایران

سویا با توجه پروتئین سرشار به عنوان یکی از بهترین و پر مصرف ترین مواد غذایی شناخته می شود؛ سویا غیر از مصرف خوراک، خواص دارویی زیادی نیز دارد. برای مثال جهت بهبود بیماری نقرس، افراد ضعیف البنیه، کاهش قند خون و کاهش التهاب سندروم متابولیک و… بسیار مفید است. پروتئین و آجیل سویا  به صورت بسته بندی و سویا فله به بازار عرضه و به همین دلیل سویا در کل جهان طرفدارن بسیاری پیدا کرده است.

شرکت پخش سویا فله سوژا در ایران

انواع بسته بندی سویا فله سوژا

انواع بسته بندی سویا فله سوژا

آجیل و سویا فله ای سوژا با بسته بندی زیبا و بهداشتی مورد تائید وزارت بهداشت و دارابودن استاندار های ملی، با عنایت به عرضه محصولات مرغوب و تازه سهم خوبی از مشتریان را جذب خود کرده است و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت های معتبر تولید و بسته بندی پروتئین و سویا فله ای شناخته شده است.

سویا آجیلی، دانه بوداده و طمع دار سویا می باشد که از لحاظ ظاهری شبیه لوبیا بوده و طعمی شبیه بادام زمینی دارد. پزشکان مصرف سویا را به همه سنین توصیه می کنند. این خوراکی سرشار از مواد مغذی، ویتامین، پروتئین و جایگزین اصلی قرص های شیمیایی و گوشت قرمز شده، در حاضر با بسته بندی های نیم کیلویی و بالاتر به بازار مصرف روانه شده است.

با توجه به مزیت ها و فواید سویا، علاوه بر تولید و عرضه با بسته بندی های گوناگون، پخش سویا فله توسط کارخانجات عرضه و تولید کنندگان سویا رواج یافته. در همین راستا شرکت راد تجارت تولید کننده پروتئین های گیاهی و گیاهی بافت دار و سویا فله ای سوژا در بسته بندی با اندازه های گوناگون تولید می نماید.

آشنایی با سویا فله ای سوژا

آشنایی با سویا فله ای سوژا

شرکت راد تجارت تولید کننده انواع سویا و مشتقات آن محصولات تولیدی خود را با برند شرکت های سویا سوژا بسته بندی و جهت انواع مصرف انسانی و حیوانی به بازار عرضه نموده است.

شرکت های سویا سوژا با بهره گیری از دستگاه های مکانیزه در امر سورت سویا جهت مصارف خوراکی، دانه های با کیفیت بالا را جدا سازی نموده و دانه های نامرغوب جهت روغن کشی و تولید کنجاله خوراک دام و طیور تقسیم بندی می گردد. سپس بخشی از دانه های خوراکی در بسته بندی هایی با مصارف خانگی و بخش عمده ای با بسته بندی سویا فله ای سوژان به بازار مصرف عرضه می گردد.

مزیت سویا فله ای سوژان در مقایسه با سویا بسته بندی شده، تنها در قیمت مصرف کننده می باشد؛ از آنجا که هزینه بسته بندی جهت سویا فله ای سوژان انجام نشده به همین دلیل با کیفیت یکسان با قیمت پایین تری به مصرف کننده عرضه می گردد.

شرکت های پخش سویا فله سوژا

شرکت های پخش سویا فله سوژا

سویا فله، با برند های شناخته شده و معتبر در زمینه تولید سویا فله ای سوژا و مشتتقات آن در شرکت های سویا سوژا، با تولید شیر سویا، آرد سویا، پروتئین های بافت دار و بافت دار گیاهی و کنجاله سویا بخش عمده ای از سویای مورد تقاضای بازار داخلی را تامین می نماید و به تازگی با تولید ریز دانه سویا فله ای سوژا اقدام به صادرات محصولات خود نموده است.

از دیگر تولیدات جدید شرکت های پخش سویا سوژا، سویا پرک سوژا می باشد که علاوه بر حفظ کامل بافت پروتئین گیاهی سویا با قابلیت استفاده در انوع غذاها جایگزین مناسب، ارزان و سالم تر نسبت به گوشت قرمز، به سرعت در سبد مصرف، مردم قرار گرفته است.

در حال حاضر پخش سویا فله ای سوژا و دیگر تولیدات شرکت های سویا سوژا در نمایندگی های انحصاری این شرکت در مراکز استان ها و در تمامی فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور در دسترس مصرف کنندگان محترم می باشد.

با استقبال روز افزون مصرف این گیاه غنی از پروتئین و جایگزینی مناسب آن با گوشت قرمز شرکت های سویا سوژان همچنان به جذب نمایندگی جهت عرضه این محصول مفید و ارزان قیمت جهت توزیع در سراسر کشور اقدام کرده و از هرگونه همکاری به منظور گسترش فعالیت استقبال می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *