سویا 200 گرمی

سویا 200 گرمی | خرید و فروش پروتئین سویا بسته بندی شده

,

پروتئین سویا 200 گرمی ریز دانه

پروتئین سویا 200 گرمی ریز دانه

یکی از محصولات پر فروش سویا انسانی پروتئین سویا بسته بندی در وزنهای مختلف است.
سویا ریز دانه 200 گرمی یکی از رایج ترین وزنها در بین محصولات تولیدی کارخانه های سویا و مراکز بسته بندی سویا خوراکی میباشد.

سویا ریز 200 گرمی بهسوی

سویا ریز 200 گرمی بهسوی

پروتئین سویا 200 گرمی از جمله محصولاتی است که شرکت سویا بهسوی به خریداران خود در سراسر کشور پیشنهاد می دهد. این محصول با حاشیه سود بالا توانسته جایگاه خوبی در قفسه های اکثر فروشگاههای ایران پیدا کند.
برای خرید و اطلاع از قیمت ها با مشاورین فروش ما در تماس باشید.

رایج ترین بسته بندی پروتئین گیاهی سویا

سویا 200 گرمی گلاز

سویا بسته بندی شده در ایران یکی از پر مصرف ترین و پر تقاضا ترین نمونه های سویا خوراکی محسوب میشود. این موضوع به گونه ای است که باید در هر سوپر مارکت و فروشگاه عرضه کننده مواد غذایی این محصول دیده شود و برای عرضه موجود باشد.
رایج ترین وزن بسته بندی پروتئین سویا بین وزنهای 100 گرمی تا 250 گرمی است. بسیاری از شرکتها نیز سویا 200 گرمی و سویا 150 گرمی را در دستور تولید و بسته بندی خود قرار میدهند.

سویا آوین 200 گرمی
در لیست تولید و بسته بندی بعضی از شرکتها نیز سویا 900 گرمی و سویا 1 کیلویی برای مصارف خانواده در نظر گرفته شده است.

لیست قیمت سویا 200 گرمی میان دانه

لیست قیمت سویا 200 گرمی میان دانه

بسیاری از شرکت های بسته بندی برای پر کردن و بسته بندی کردن سلفون های خود از سویا میان دانه سبحان و دیگر برند های موجود در بازار استفاده میکنند. از آنجایی که سویا میان دانه از کیفیت بالا تری برخوردار است، معمولا قیمت نهایی سویا 200 گرمی میان دانه کمی بالاتر خواهد بود.
در سال 1400 به دلیل کمبود مواد اولیه در امر تولید سویا خوراکی شاهد اختلاف قیمت های زیادی هستیم.
قیمت سویا فله در بازار آزاد با قیمت اعلامی از سمت سازمان حمایت مصرف کننده اصلا همخوانی ندارد.
لذا برای دریافت قیمت روز سویا بسته بندی شده حتما باید تماس حاصل نمایید.

ارزان ترین قیمت سویا 200 گرمی

ارزان ترین قیمت سویا 200 گرمی

قیمت مصرف کننده سویا 200 گرمی پر شده با پروتئین سویا فله آزاد حدود 8500 تومان می باشد. قیمت های پایین تر از این مقدار واقعا برای تولید کنندگان بصرفه نمی باشد.
همچنین میتوان برای پایین تر بردن قیمت نهایی از سویا فله با کیفیت پایین تر استفاده کرد.
در سال 1400 قیمت سویا فله در بازار آزاد کشور بین 19000 تومان تا 23000 تومان در مقادیر مختلف تغییر دارد.
لذا قیمت سویا بسته بندی درب واحد تولیدی دچار تغییراتی خواهد بود.

تخفیف های سویا 200 گرمی

تخفیف های سویا 200 گرمی

فروشگاههای مواد غذایی همواره به دنبال دادن تخفیف های بشتر برای جذب مشتریان خود هستند.
قیمت مصرف کننده سویا 250 گرمی سبحان با نرخ دولتی 12000 تومان می باشد. در حالی که برای عرضه آن شرط و شروط های زیادی وجود دارد. در نهایت حاشیه سود بسیار پایینی دارد.
این در حالی است که بسیاری از مراکز بسته بندی سویا خوراکی اقدام به خرید سویا فله از بازار آزاد مینمایند. در نهایت برای سویا 200 گرمی قیمت مصرف کننده نهایی بین 12000 تا 15000 تومان را در نظر میگیرند.
برای فروشندگان و فر.شگاههای همواره تخفیف قطعا بصرفه تر است تا از برند هایی غیر از سبحان استفاده کنند تا بتوتنند از تخفیفات بیشتری بهره مند گردند.

مشخصات فنی پروتئین گیاهی 200 گرمی سویا

مشخصات فنی پروتئین گیاهی 200 گرمی سویا

معمولا دو نمونه بسته بندی برای سویا خوراکی وجود دارد.
یک نمونه بسته بندی است که سویای داخل بسته بندی قابل مشاهده می باشد. به این نوع بسته بندی سویا سلفونی می گویند.
نوع دیگر بسته بندی که بسیار شکیل تر می باشد، سویا بسته ای با بسته متالایز می باشد. در این نوع بسته بندی سویای داخل بسته قابل رویت نبوده و از جذابیت بیشتری برخوردار است.

مرکز فروش سویا بسته بندی و فله

پروتئین سویا خوراکی

برای خرید عمده سویا بسته بندی شده و سویا فله ای میتوان از طریق مراکز فروش مختلفی اقدام کرد. در ایران با توجه به روند افزایشی ایجاد فروشگاههای اینترنتی فروش سویا 200 گرمی در سایت و فروشگاههای اینترنتی زیادی به چشم میخورد. اما به نظر شما برای خرید عمده سویا خوراکی بسته بندی شده و فله ای میتوان بصورت همیشگی و مداوم از این فروشگاههای اینترنتی خرید داشت؟ آیا قیمتی که به مشتریان عمده این محصول داده میشود توان رقابت با مراکز اصلی فروش سویا بسته بندی را دارد؟ قضاوت با خودتان است که بهترین مرکز فروش سویا در ایران را تشخیص دهید.

قیمت عمده سویا بسته بندی 200 گرمی

قیمت عمده سویا بسته بندی 200 گرمی

قیمت انواع سویا بسته بندی 200 گرمی با توجه به نام تجاری محصول متفاوت است. همچنین قیمت خرید مواد اولیه کارخانه نیز تاثیر مستقیم بر روی قیمت سویا بسته بندی خواهد داشت.
برای دریافت لیست قیمت سویا 200 گرمی، انواع سویا بسته بندی و کیسه ای کافیست با شماره تماس قرار گرفته بر روی سایت تماس حاصل نمایید.

خرید و فروش سویا 200 گرمی

سویا 200 گرمی در کیسه هایی زیبا با جنس بسیار خوب بصورت سلفونی و متالایز قابل عرضه توسط این مجموعه به عنوان مرجع خرید و فروش سویا در ایران میباشد.

خرید و فروش سویا 200 گرمی
همچنین برای دریافت نمایندگی سویا با برند های مختلف در شهر خود نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید تا شما را برای خریدی آسان و مطمئن راهنمایی نماییم.
در نظر داشته باشید پیدا کردن تامین کننده سویای خوراکی در ایران که بتواند همیشه انواع سویا را در اختیار مشتری قرار دهد بسیار اهمیت دارد. پس در انتخاب تامین کننده سویا کمی دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانید مرکز فروش اصلی سویا در ایران را بشناسید.