سفارش سویا خوراکی فله 13 کیلویی

سویا خوراکی فله یکی از انواع مواد غذایی است که در کارخانجات مواد غذایی از آن برای تولید مواد خوراکی استفاده می شود که با توجه به حجم بالای مصرف این خوراکی در صنعت و توسط مردم،  کارخانجات تولید سویا خوراکی این محصول را در بسته بندی های 13 کیلویی هم عرضه می کنند، اگر به دنبال سفارش این محصول با این بسته بندی هستید با مشاور سایت ارتباط برقرار کنید.

سفارش سویا خوراکی فله 13 کیلویی

مشخصات سویا خوراکی فله اصل

مشخصات سویا خوراکی فله اصل در قرن اخیر به دلیل افزایش آگاهی مردم از اهمیت تغذیه در سلامت بدن و تغییر شرایط زندگی افراد زیادی گوشت قرمز را از سبد غذایی خود حذف کرده اند؟ آیا ماده غذایی مناسبی برای فراهم کردن پروتئین بدن وجود دارد؟

سویا خوراکی، اصلی ترین جایگزین گوشت قرمز گاو است که گفته می شود مواد غذائی فراوانی در خود دارد، اما برای استفاده از یک محصول در ابتدا باید به خوبی آن را شناخت، این آشنایی دو جنبه دارد اول مشخصات ظاهری و دوم فوائد غذایی

مشخصات سویا اصل

 1. رنگ روشن
 2. میزان جذب آب بالا
 3. فاقد بوی خاص بودن
 4. حفظ بافت خود در زمان پخت
 5. سایزهای یک اندازه دانه ها
 6. عدم وجود خاکه در بسته بندی ها

می تواند در تشخیص سویا با کیفیت به مشتری کمک کند.

ویژگی های غذائی سویا

 • سرشار از ویتامین E
 • فاقد چربی کلسترول
 • دارای  فیتواستروژن که سبب افزایش استروژن در بدن می شود
 • دارای اسید فیتیک
 • و همچنین اسیدهای اشباع نشده

سوال که در اینجا پیش می آید این است که فراوان بودن ویتامین E یا فاقد چربی کلسترول بودن چه کمکی می تواند به بدن کند؟

وجود ویتامین E فراوان به جوان تر شدن پوست کمک می کند و سویا یک مرطوب کننده بسیار خوب برای پوست می باشد و  همچنین سرشار از امگا 3 می باشد که در جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی بسیار اهمیت دارد، ماده دیگری که بدن ما به آن نیاز دارد انتی اکسیدان است که این انتی اکسیدان در سویا به وسیله اسید فیتیک تامین می شود.

با توجه به خواص نامبرده شده از سویا و مشکلات غذایی که در دنیا وجود دارد کارخانجات زیادی اقدام به تولید این محصول کرده اند پس باید خاطر نشان کرد که تولیدکنندگان ایرانی هم در این دسته قرار می گیرند، سبحان، آوین، توتک، بهسوی، برشن، سوژا، گلاز، سویپاک، تک سویا، های سویا، ماسو، مکسوی، لیفود از معروف ترین برندهای در حال تولید این خوراک انسانی می باشند.

سویا خوراکی فله 13 کیلویی

یکی از بهترین بسته بندی ها برای خریداران عمده بسته های 13 کیلویی می باشد که از نظر حجم و وزن و نحوه جابه جایی برای خریدار مناسب است.

فروش سویا خوراکی به قیمت عمده

فروش سویا خوراکی به قیمت عمده فروش سویا خوراکی به صورت عمده و به قیمت عمده توسط سایت بازار سویا صورت می پذیرد جهت دریافت پایین ترین قیمت عمده بازار تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *