تولید کنندگان سویا صادراتی در ایران

امروزه سویا به کالایی پر مصرف تبدیل شده که ترجیحا در سبد غذایی خانوار جایی خاص برای خود پیدا کرده است. در ایران بسیاری از تولید کنندگان سعی می کنند لوبیا سویا را طوری پرورش دهند که علاوه بر مصرف داخلی قابلیت ارسال به خارج برای صادرات را هم داشته باشد.

سویا صادراتی برداشت شده از مزارع در اختیار تولید کنندگان سویا بافت دار قرار می گیرد تا ضمن فرآوری این محصول آن را در بسته بندی یا به صورت فله در اختیار مصرف کننده بگذارند.

تولید کنندگان سویا صادراتی در ایران

خصوصیاتی که سویا صادراتی باید داشته باشد:

خصوصیاتی که سویا صادراتی باید داشته باشد: سویا دارای خواص بسیاری است که می تواند نیاز بدن به بسیاری از ویتامین ها و سایر مواد غذایی را برطرف کند. بهترین سویا از بهترین دانه ها در بهترین زمین های حاصلخیز به دست می آید کشاورز ایرانی نهایت سعی خود را می کند تا بهترین شرایط را برای بدست آوردن بهترین لوبیا سویا فراهم کند تا بهترین محصول را در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

لوبیایی که سویا صادراتی از آن استخراج می شود باید لوبیایی درشت باشد که پوستی شفاف و صاف داشته و چین و چروک روی آن نباشد از این لوبیا سویا بافت دار صادراتی می توان گرفت سویا صادراتی باید درشت باشد در آن پودر و خورده و ریزه سویا وجود نداشته باشد باید محصولی یکدست باشد رنگی قهوه ای تیره و یا روشن داشته باشد.

در کشور ما تولید کنندگان بسیاری به تولید سویا برای مصرف کننده داخلی و خارجی پرداخته اند که از آن جمله می توان کارخانجات مکسوی، سوژا ، سبحان، سوی پاک و آوین که این مهم را برعهده دارند.

خرید سویا صادراتی به قیمت فوق العاده

خرید سویا صادراتی به قیمت فوق العاده لوبیا سویا دارای خواص بی شماری است که این استفاده از این کالا را برای همه جذاب کرده است پروتئین بالای سویا و فیبر و مواد مغذی و ویتامین هایی که دارد باعث شده که عده ی زیادی جلب و جذب این ماده غذایی شوند و سعی به خرید سویا کنند به همین علت تولید کنندگان زیادی در پی تولید این کالا برای خیل مصرف کنندگان آن است.

قیمت سویا صادراتی بسته به عوامل خاص زیادی است اینکه تولید کننده باید بکوشد که بهترین نوع سویا را با بهترین قیمت از مزرعه دار تهیه کند تا بتواند به پایین ترین قیمت آن را توزیع کند در این شکل چون تهیه مواد اولیه برایش مقرون به صرفه بوده می تواند با قیمتی منصفانه‌ تری سویا را دراختیار مشتری بگذارد. و اینکه تولید کننده سعی کرده تمهیداتی بیندیشد که مشتری برای خرید بتواند به راحتی درب کارخانه حاضر شده و جنس را بی واسطه از خود کارخانه دار و حتی به صورت فله دریافت کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *