تولید کننده سویا سبحان کبابی

,

شرکت تولیدی سویا سبحان کبابی این محصول را با استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت تولید می کند. همچنین تولیدکننده در فرآیند تولید و بهره برداری، تمامی استانداردهای لازم را رعایت کرده و نیز فرآیند بسته بندی این محصول با کیفیت هر چه تمام تر انجام می شود. با توجه به بازار فروش خوب این محصول، تولید کننده در تلاش است تا بتواند نیازهای افراد را پاسخگو باشد.

تولید کننده سویا سبحان کبابی

مختصری از تاریخچه سویا سبحان

مختصری از تاریخچه سویا سبحان سویا سبحان از جمله بهترین و با کیفیت ترین سویای تولید شده در کشور می باشد. کارخانه تولیدی این محصول به نام پهپاک در سال 1347به صورت سهامی خاص تاسیس شد. بعد از آن در سال 1373 این شرکت به صورت سهام عام درآمد.

این شرکت در ابتدا در بهشهر تاسیس و سپس به تهران منتقل شد. فعالیت این شرکت شامل کارخانجات پنبه پاک کنی، پروتئین سویا گیاهی، صادرات، واردات و انجام فعالیت های معاملاتی انجام می شود. 

در این شرکت محصولاتی از قبیل انواع روغن خام، روغن سویا، کلزا و روغن پنبه دانه، پروتئین گیاهی و آرد سویا، پروتئین سویا خوراکی، پروتئین سویا بسته بندی شده و پروتئین سویا صنعتی تولید می شود.

شرکت سویا پهپاک انواع محصولات خود را با نام های تجاری متعدد در کشور عرضه و پخش میکند.

برند هایی که به طور اختصاصی توسط این شرکت تولید می شوند، شامل سویا سبحان، سویا سبحان طلایی، سویا پهپاک، سویا آوین و توتک می باشد.

محصولات تولید شده در این شرکت به صورت بسته بندی هایی با وزن های مختلف و نیز به صورت سلفون و پاکتی در بازار موجود می باشد.

خرید انواع سویا از شرکت تولیدی

خرید انواع سویا از شرکت تولیدی خرید سویا امروزه در کشور از دو طریق امکان پذیر می باشد. اولین روش، روش حضوری می باشد که باید برای خرید سویا به مراکز و نمایندگی های عرضه و پخش آن مراجعه کرد.

روش دوم برای خرید سویا مرغوب و با کیفیت خرید از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد. این شیوه بهترین و راحت ترین شیوه موجود در کشور برای خرید سویا می باشد که دربردارنده مزایای زیادی نیز می باشد.

در واقع می توان گفت این شیوه خرید، همان شیوه خرید مستقیم و بدون واسطه می باشد. زیرا با خرید مستقیم از طریق شرکت تولیدی واسطه ها حذف شده و قیمت محصول تا حدودی کاهش می یابد.

خرید انواع سویا از این مجموعه می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه افراد شود. همچنین این محصول به دو صورت عمده و جزئی به فروش می رسد که افراد می توانند با توجه به نیاز خود به این کالا آن را از طریق مشاوران ما سفارش دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *