بزرگترین مرکز تولید سویا در کشور

اگر شما هم به دنبال پیدا کردن مراکز عر

ضه سویا برای خرید ارزان تر آن هستید، می توانیم  به بزرگترین مرکز تولید سویا در کشور که توسط برندهای شناخته شده وارد بازار می‌شود، مراجعه کنید. این مرکز تمامی محصولات خود را با کیفیت پخش و توزیع می‌کند و شما در هر شهری که هستید می توانید از طریق همین مجموعه اقدام به سطح ثبت سفارش کنید و با راحت ترین شیوه ممکن محصول خود را خریداری نمایید.

بزرگترین مرکز تولید سویا در کشور

روش های تولید سویا در ایران

روش های تولید سویا در ایران منظور از سویا همان سویا های بافت دار است که برای پخت ماکارونی، کوکو و سایر مواد غذایی از آن استفاده می شود و به دلیل مصرف بالای آن در ماکارونی به سویا ماکارونی نیز معروف است.
سویا از دانه های سویا به دست می آید. دانه های سویا به دلیل پروتئین و روغن بالایی که دارد در بسیاری از صنایع استفاده می شود. کارخانه های روغن گیری که در زمینه گرفتن روغن دانه سویا فعالیت دارند، با روش‌های مخصوصی روغن کشی از این محصول را انجام می دهند.
که پس از روغن کشی از کنجاله سویا تولید می شود که برخی از آنها برای دام و طیور مناسب است و برخی دیگر برای تولید سویا خوراکی.
دانه های سویا روغن کشی شده به تولیدکنندگان سویا عرضه می‌شود. این محصول دوباره شست ‌و شو می ‌شود و تبدیل به آرد می گردد. سپس به صورت خمیر در دستگاه های مخصوص قرار می‌گیرد.
این دستگاهها دارای مخازنی هستند که حرارت بالایی به خمیر وارد می‌کنند که همین حرارت باعث تغییر شکل و بافت پروتئینی سویا می شود. پس از بافت دار شدن سویا توسط چاقو های مخصوص به قطعات مختلفی تقسیم می شود و بعد از آن وارد مرحله خشک و سورت شدن می گردد و سپس در بسته بندی های مختلف قرار می گیرد.
منظور از بسته بندی، بسته بندی های فله و پاکتی است بسته بندی های پاکتی معمولاً از وزن ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ گرم است و نوع فله ای بین ۸ تا ۲۰ کیلوگرم می باشد. 

قیمت سویا مرغوب در سال 99

قیمت سویا مرغوب در سال 99 بسیاری از خریداران برای اطلاع از قیمت روز سویا دچار مشکل هستند بهترین روش برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید آن ارتباط با مدیر مجموعه فروش است که از طریق راه های ارتباطی زیر ممکن است .
همانطور که می دانید قیمت سویا مرغوب در سال 99 با توجه به اضافه شدن مبالغ مثل هزینه حمل و نقل و کارگر، قیمت نهائی محصول مختلف است.
از عوامل تاثیر گذار دیگر بر قیمت محصول، برند و شرکت تولید کننده، میزان و نوع خرید( مستقیم و با واسطه) می باشد. در خرید مستقیم تمامی هزینه های اضافی کنار رفته و در نهایت، شما محصولی قیمت مناسب خواهید داشت. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.