بزرگترین تولید کننده پروتئین سویا مکسوی

امروزه مصرف انواع سویاها در ایران و جهان افزایش یافته است و بسیاری به مصرف این پروتئین روی آورده‌اند. در ایران پروتئین سویا مکسوی به دلیل داشتن بافتی شبیه به گوشت و ویژگی‌هایی که بر سلامت انسان دارد با استقبال بی نظیر افرادی که به دنبال صحت و تندرستی هستند روبه‌رو شده است. برگه پروتئین مکسوی ماده چند منظوره است که می توان در انواع پخت غذاها همراه با گوشت و یا به تنهایی مصرف شود.

بزرگترین تولید کننده پروتئین سویا مکسوی

حقایقی در مورد پروتئین سویا مکسوی

حقایقی در مورد پروتئین سویا مکسوی  سویا مکسوی یکی از انواع سویا های تولید شده می باشد این نوع سویا در زمینه محصولات گیاهی از طرفداران زیادی برخوردار است. این محصول هم اکنون با نام جدیدی به نام هلسوی تولید می شود

این نوع سویا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از بقیه سویا ها متمایز ساخته ,این ویژگی‌ها شامل: طعم بسیار مطلوب و دلپذیر,هضم بسیار بالا و سریع, منبع خوبی برای انواع پروتئین سویا, رنگ روشن ,توانایی جذب مقدار زیادی آب, بافتی شبیه به گوشت و قابلیتی با پخته شدن بالا می باشد.

این محصول برای کسانی که دارای چربی خون بالایی هستند و یا رژیم غذایی دارند بسیار مناسب است زیرا می توان آن را به عنوان منبع پروتئینی به جای گوشت استفاده نمایند سویا مکسوی را می توان به دلیل استفاده نکردن از مواد شیمیایی مضر یک محصول سالم و ایمن معرفی نمود.

و اما می توان در مورد نگهداری این محصول گفت می‌توان آن را پس از خیساندن به مدت سه روز در یخچال نگهداری کرد و برای مصرف از قبل به آن سرکه و یا آبلیمو به عنوان محافظ به آن اضافه کرده و آن را در آب گرم و یا سرد خیس نمود .لازم به ذکر است این محصول به صورت خیس نخورده و در دمای اتاق یک سال ماندگاری دارد.

خرید پروتئین سویا مکسوی در انواع مختلف

خرید پروتئین سویا مکسوی در انواع مختلف در سال‌های اخیر شرکت مکسوی انواع محصولات سویا را با تنوع زیادی به بازار عرضه نموده است. این محصول در ابعاد ریز و درشت و در بسته بندی های مختلف تولید می شود.حتی وزن این محصول در این بسته بندی ها به جهت مختلف بودن مصرف خانوار کم و یا زیاد است و درمقدار  مختلفی قابل خریداری می باشد. همچنین این محصول  طعم های کبابی ,دودی زعفرانی و جوجه را دارد.

امروزه خرید پروتئین سویا از شرکت های مختلفی با نام برند های آوین, توتک, سوژا,تک سویا و غیره امکان‌پذیر است و اما خرید سویا مکسوی از بازارهای موجود در مازندران و یا شرکت مکسوی که در مازندران است نیز امکان پذیر می باشد و می توان برای سفارش با این شرکت تماس حاصل فرمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.