بزرگترین تولید کننده سویا صادراتی ایرانی

سویا یا لوبیا روغنی از جمله تنقلات است و جزء خانواده لوبیا محسوب می شود. این دانه با ارزش سرشار از مواد معدنی، ویتامین ها و املاح است به همین علت از طرفداران زیادی برخوردار است. بزرگترین تولید کننده سویا صادراتی ایرانی از بهترین سویا جهت صادرات و تولید مشتقات استفاده می نماید و به کشور های مختلف از جمله کشور های همسایه ارسال می نماید و برای گسترش بازار فروش از طریق فضای مجازی اقدام به راه اندازی سایت اینترنتی جهت خرید سویا نموده است.

بزرگترین تولید کننده سویا صادراتی ایرانی

5 مشخصه سویا صادراتی ایرانی

5 مشخصه سویا صادراتی ایرانی سویا کشت شده در ایران یکی از بهترین سویا ها در دنیا محسوب می شود. همان طور که گفته شد از سویا مشتقات فراوانی تولید می گردد. سویا صادراتی ایران دارای مشخصه هایی هستند که در ادامه مطلب به آن می پردازیم. 

1- مهمترین مشخصه سویا های صادراتی ایران کیفیت و مرغوبیت بالای این محصول است. این محصول به صورت ارگانیک کشت و برداشت می گردد و در تولید آن از هیچ گونه کود و سم شیمیایی استفاده نمی شود.

2- دومین مشخصه سویا ایرانی اندازه و سایز دانه های سویا است که نسبت به دانه های مشابه خارجی بزرگتر است. به همین علت از بازار فروش بهترین برخوردار است. 

3- این دانه ها معروف به لوبیای روغنی است و از آن روغن استحصال می گردد. میزان روغن دهی سویای صادراتی ایران بسیار بالا است به همین علت کارخانه جات تولید روغن های خوراکی به خصوص در کشور های خارجی مشتریان پر و پا قرص سویای ایرانی هستند. 

4- قیمت مناسب این دانه مغذی نسبت به سویای کشور های دیگر نیز از دیگر مشخصه های آن محسوب می شود.

5- سویای ایرانی طعم و مزه بسیار عالی دارد و می توان از آن در آجیل نیز استفاده نمود. همچنین به عنوان تنقلات مفید جایگزین بسیار مناسبی برای تنقلات پر ضرری مانند چیپس و پفک است.   

خرید سویا صادراتی به قیمت کارخانه

خرید سویا صادراتی به قیمت کارخانه در کارخانه سویا و مشتقات آن به صورت مختلف بسته بندی و به بازار های داخل و خارج ارسال می گردد. عرضه کننده سویا برای خرید سویای صادراتی به قیمت کارخانه توسط مشتریان و مصرف کنندگان عمده این امکان را فراهم آورده است تا از طریق فضای مجازی و مراجعه به وب سایت و فروشگاه مجازی اقدام به خرید و تهیه سویای مورد نیاز خود کنند. 

این اقدام سبب شده تا با حذف واسطه ها و دلال ها با قیمت مناسب تر نسبت به بازار به دست مشتریان برسد. ضمن اینکه مشتریان نیز با اطمینان خاطر از کیفیت و مرغوبیت محصول و هم چنین دارا بودن استاندارد های لازم این محصول را خریداری نمایند.  

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *