بزرگترین تولید کننده سویا خوراکی عمده

 سویا یکی از مواد پروتئینی مغذی و پرفروش در بین مردم است.که علاوه بر خوراکی مجزا برای مردم در کنار غذاهای دیگر نیز استفاده می شود. پروتئین سویا بسیار بالا است و در بین پروتئین های گیاهی درجه بالایی دارد که در مقایسه با پروتئین گوشت به یک اندازه پروتئین دارد و میتوان به عنوان یک جایگزین مناسب برای گوشت از آن نام برد. علاوه بر فروش فله فروش سویا عمده نیز بسیار بالا و پرسود است.

بزرگترین تولید کننده سویا خوراکی عمده

همه چیز درباره سویا خوراکی بدانید

همه چیز درباره سویا خوراکی بدانید سویا در بیشتر کشورها دارای محبوبیت بالایی است و در بیشتر غذاها و خوراک های آنها از سویا استفاده می شود. در کشورهای آسیایی مانند چین و ژاپن و مالزی مصرف سویا بالا و همچنین از سویا مواد و محصولات خوراکی متنوعی تولید می شود.

دلیل جذب مشتریان سویا علاوه بر برابری پروتئین آن با گوشت قیمت به صرفه آن نسبت به گوشت است که راحت تر در دسترس بیشتر مردم قرار می گیرد.

 • سویا خواص بسیار بالایی دارد و همانطور که گفته شد سرشار از پروتئین است.
 • مصرف سویا  به بهبود بیماری‌های قلبی و عروقی کمک می‌کند.
 • سویا از سرطان پروستات جلوگیری می کند.
 • باعث کاهش عوارض یائسگی می شود.
 • از پوکی استخوان و دردهای استخوانی و مفصلی جلوگیری می کند.
 • سویا یک آنتی اکسیدان عالی است.

در کارخانه های ایرانی از سویا علاوه بر مصرف آن به تنهایی به عنوان مصرف غذایی و همچنین به کاربردن سویا در کنار غذاهای دیگر و ترکیب آن با غذاها و خوراک های ایرانی محصولات غذایی و خوراکی دیگر نیز تهیه و تولید می شود این محصولات تهیه شده از سویا عبارتند از:

 1. شیر سویا
 2. پنیر سویا
 3. سویا آجیلی
 4. آرد سویا
 5. سس سویا

این محصولات محصولاتی هستند که از سویا در ایران تولید می شوند و در کشورهای آسیایی مانند چین و ژاپن و مالزی بیشتر از این محصولات تولید می شود.

تولید سویا در کارخانه ها از مرغوب ترین مواد اولیه صورت می گیرد.در اولین مرحله دانه های سویا را روغن گیری می کنند و در مرحله دوم آنها را تبدیل به بلغور می کنند و در مرحله آخر در دستگاهی سویا تبدیل به سویا بافت دار یا سویا پروتئینی می شود و سپس بسته بندی و آماده عرضه به بازار می شود.

شرکت فروش سویا عمده ایرانی

شرکت فروش سویا عمده ایرانی اولین و معروفترین شرکت سویا بافت دار یا سویا پروتئینی در ایران شرکت بهپاک است که با برند سبحان محصولات خود را به بازار تزریق می کند.

شرکت بهپاک حاضر در شهر بهشهر علاوه بر برند سبحان دو برند سبحان طلایی و برند توتک را در زمینه تولید سویا بافت دار پروتئینی آرد بازار میکند که هر کدام از این برندها دارای فروش خوب است و هر کدام دارای کیفیت خاصی است.

قیمت خرید فروش عمده سویا با توجه به کیفیت سویا و برند تولیدی آن نوساناتی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.